babis_udavaci
21.10.2017
Kategorie: Politika, Volby 2017

Dementní volba Babišova koncentráku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Když němečtí průmyslníci podporovali Adolfa Hitlera v jeho cestě za mocí, slibovali si od toho, že za ně vyřeší problémy s komunisty. Když pak na ně o několik let později Hitler už co by Führer řval, že málo podporují válečné úsilí Třetí říše a že je nechá zlikvidovat, seděli jako zmoklé slepice a zírali, jak si s nimi ten uřvaný šílenec vytřel zadnici.

Když Hitler psal v Mein Kampf své vize, západní politici se tuto knihu ani neobtěžovali číst. Když se o několik let později tyto vize přestěhovaly z papíru do reality, jen zírali, jak je nacisty demontována celá Evropa.

Když Andrej Babiš založil hnutí ANO, aby získáním politické moci odvrátil ekonomický kolaps svých firem, a hledal po volbách v roce 2013 užitečné idioty, kteří mu pomohou zesílit jeho vliv, našel je v ČSSD a KDU-ČSL. Kreténi z těchto stran se po letech v opozici třásli na vládní funkce a mysleli si, jak se Babiš během svého vládního angažmá znemožní a posléze odkráčí na smetiště dějin. Jak to dnes dopadlo, víme.

Když Babiš sepsal svou knihu O čem sním, když náhodou spím, celkem jasně v ní nastínil demontáž liberální demokracie v České republice. S nynějším volebním výsledkem mu nedá příliš práce, aby své sny uskutečnil.

Až si, nemilí obdivovatelé Babiše, za nějaký čas v nově zřízeném závazném referendu odhlasujete „úspěšné“ vystoupení z Evropské unie a budete (v tu dobu dotace z Bruselu již nebudou existovat nebo je Babiš už nebude potřebovat), pak si v Babišově koncentráku zvaném Česká republika roňte slzy, jací jste to byli dementi.

A jste jimi, sorry jako. V těchto sněmovních volbách jste to předvedli dokonale, což říkám bez jakékoli pokory k vaší poslední demokratické volbě ve vašem posraném, zafrustrátovaném životě.

Autor: Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 8 033,00 Kč
Vybráno 22.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
140 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.