evropaislamis
9.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Další důkaz pozvolné islamizace

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Ve Francii se ruší vánoční trhy na Champs Élysées, tentokrát výmluva je na nekvalitní zboží. Také už neprodávají vánoční dorty, jsou to slavnostní dorty, jsou to sice velmi pomalé změny, zato stálé. Betonové zátarasy na vánočních trzích a okolo vánočních stromů na náměstí v Berlíně, ale i jinde. I v Česku se chtějí přizpůsobit těmto novým trendům.

Teroristické útoky nejsou tím nebezpečím jak se zdálo, je jich málo a muslimové jsou troškaři, nemusí se moc činit, pokud zabití jen jednoho nevěřícího psa, ráj věčné soulože je nemine. A to že se islamizace dopouštějí muslimové – tomu už dnes věří jen velký prosťáček. Na to muslimové nemají, a dlouho mít nebudou. Ani to nejsou oni co pouštějí hordy migrantů z Afriky a Blízkého východu do EU, to není a ještě nemůže být jejich práce, a není to ani strach z nějaké muslimské odvety pokud by jim zatli tipec, nebo dokonce začali vracet ilegály, jsou to žabaři, kam se hrabou na takového Breivika a jiné, takže strach to není.

Jen bych chtěl vědět co se honí v hlavách evropských pohlavárů. Myslí si že noví Evropané budou poslušnější? Že je budou moct vykořisťovat? Jak, když většinu nových příchozích ani nenapadne jít za prací, jdou jen za dávkama. A kdo na ně bude stále více vydělávat? A že jsou poslušní? A co to násilí v jejich domovinách? To nejsou žádné poslušné, pracovité a téměř neproblematické evropské vovce. Tak proč chtějí vyměnit lid?

Proč chtějí zrovna ten islám místo křesťanství, které už je zkrocené, hlava katolické církve je islamofil, muslimové zakládají své vlastní strany, mají své vlastní politiky, a i celkem nechytrému musí docházet že časem evropské elity budou muslimští migranti nebo jejich potomci. Že nebudou hodní na bývalé evropské elity, ani na feministky, ani na LGBT a jejich vítačství jim bude prd platné.

Kdo ví ať odpoví, já nenacházím v jednání EU elit žádnou logiku, a že by všichni byli sebevrazi? Možná, většina nemá děti a tak to může být i podvědomá pomsta těm co je mají, ale ne všichni jsou bezdětní. Stále tápu a nechápu.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.