komunistksc
7.10.2017
Kategorie: Společnost

Dá se ještě zabránit totálnímu ovládnutí Evropy neokomunisty?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ (archiv)

Socialismus, tedy ono společenské zřízení založené na mocenské likvidaci schopných, poctivých a produktivních jedinců na úkor líné, závistivé i veskrze hloupé a nevzdělané, ale snadno ovladatelné, lůzy, se k nám oklikou přes bruselské hromady zbytečných úředníků a nesmyslných direktiv vrací jako bumerang. Ne tedy, že bychom se s ním v naší malé kotlině nějak sami vyrovnali, ale přeci jen jsme měli v roce 1989 dobrou šanci alespoň na pokus o vybudování solidní občanské společnosti postavené na tradičních základech svobody, rovných práv i povinností pro všechny a ekonomické prosperity bez různých bolševických přívlastků.


Bohužel, tato jedinečná možnost byla pohřbena spolu s pravdoláskovským heslem “Nejme jako oni!”, které dokonale demaskovalo pravý účel sametové “revoluce” a jak se s odstupem času a s novými informacemi z archívů ukazuje, také buď absolutní naivitu, neschopnost či dokonce přímo připravenou kolaboraci Václava Havla a jeho přátel s komunistickou estébáckou mocenskou klikou.

Výsledek je tedy takový jaký je. Opět existuje pouze jedna ideologická linie, která spočívá ve fanatickém opěvování sociálních “jistot”, multikulturního “obohacování” a státních intervencí do podnikatelskéhoprostředí, které mají prý zajistit prosperitu a stálý růst všech ekonomik EU. Každý, kdo se pokusí jen slovem nesouhlasit, je okamžitě ocejchován jako fašista, nacista, rasista, xenofob či extrémní antikomunista a pohrobek kapitalistických hyen 19. století, deroucích z kůže dělný lid.

Ve velké shodě si pak takto notují v razítkování “nepřátel” státu a klidu na práci vládnoucí oligarchové u zadlužených, ale stále ještě nějak plněných státních koryt, jejih nohsledi čekající na ohlodané zbytky ve formě grantů, dotací či investičních pobídek a inteligencí nepostižení příjemci předvolebních párků za dvě kačky, kteří již od výstřelu Aurory čekají s otevřenou hubou na přílet pečených holubů.

Je smutným faktem, že tyto tři skupiny ovládají společnost jako parazit dojídající zbytky svého hostitele.Ten se sice ještě v poslední křeči snaží bránit, ale každá nová várka “reformních” zákonů, evropských vyhlášek, úřednických výmyslů, nepotřebných institucí, zbytečných předražených projektů, dotačních programů a dalších politických praček na peníze, rozdává takové smrtící rány zesláblému organizmu, že klasická léčba již brzy nebude, či možná již není, možná.

Porovnejte zprávy posledních dnů s realitou. Zachraňujeme evropské banky, pomáháme sociálně vyloučeným, podporujeme důvěru investorů, chceme ekonomický růst, spojíme síly v pomoci imigrantům z Afriky, vytváříme komise na pomoc rozvoji tomu a tomu, naše delegace jedná o přátelství s muslimskou komunitou, strukturální fondy EU platí úžasné projekty. Chce se mi z toho zvracet! Neboť pokud si všechny tyto žvásty přeložíme z eurokorektního politického ptydepe do normální mluvy vychází vždy stejá věta: “Abychom zakryli naši neschopnost, chamtivost a touhu po absolutní moci, zaplatíme Vám z peněz daňových poplatníků jakýkoliv nesmysl, který zároveň přinese peníze do soukromé kapsy vlivného úředníka. Zdroje jsou!”

Bohužel, evropská společnost dosáhla již takového stupně degenerace, že to těm všehoschopným vládnoucím panákům prochází jak nůž máslem. Příliv ekonomických imigrantů bez pracovních návyků, populační exploze již dříve usazených minorit ve své podstatě nenávidících majoritní bílou křesťanskou většinu, mediální masáž extrémně levicových a skrytě rasistických spolků ovládajících přerozdělovací penězovody znamená takové rozmělnění tradičních hodnot a pravidel slušného občanského soužití,že naše společnost dospěla do fáze, kdy parazit má větší práva než jeho živitel, uřvaný omílač populistických hesel více příznivců než rozumný realista a jeden intrikán s bandou zkorumpovaných “soudruhů” vetší moc než celý “demokratický” systém.

Klasickou ukázkou výše řečeného budiž i úvod Otázek Václava Moravce (2.10.2011), kdy byl “pan” moderátor natolik konsternován nástupem “pravicového” extrémismu v naší vlasti, že by tak nějak po bolševicku okamžitě zatočil s DSSS a nemohl pochopit, že to nejde, neboť se nejdřív musí demokraticky “vyrobit” důkazy o trestné činnosti jejich představitelů. Jsem zvědav jestli Moravec bude někdy taky tak paf ze stalinistů z KSČM, se kterými často rozmlouvá s chápavým úsměvem na tváři.

Je zajímavé, že tento, dle dostupných zdrojů, pedagog přednášející politoligii na VŠ, označuje Vandasovy dělníky za pravicové extrémisty, neboť jejich program je veskrze socialistický. Zřejmě vidí onen bájný “pravicový extrémismus” v požadavku, aby se sociálně nepřízpusobiví, převážně z řad cikánské menšiny, naučili živit jinak než trestnou činností a pobíráním sociálních dávek.Myslím, že to jako ukázka pokrytectví a zdegenerovaného myšlení prosazovaná do absolutního zblbnutí v masových sdělovacích prostředcích stačí.

Shrnuto a podrženo. Není nad čím jásat. Zřejmě se ještě chvíli budeme muset dívat na podobné televizní pořady, budeme muset poslouchat politické “velikány” falešné propagandy, budeme muset platit likvidátory vlastní svobody. Neboť jejich zbraně jsou velmi silné. Hra s lidskou hloupostí, omezeností a hlavně závistí. Nic nepotěší “obyčejného” člověka více než neštěstí druhého a ještě více toho úspěšnějšího, majetnějšího na duchu i statku. Až nebude koho okrádat a komu závidět, až celosvětová krize vytvoří jen zástupy zbídačených a stejně chudých jako v bývalém sovětském bloku, přijde čas změny. Dříve asi ne. Jenom nechápu jak jsme to mohli, po čtyřiceti letech zkušeností, znovu dopustit.

Archiv autora, původně publikováno 2.10.2011, bohužel stále stejně aktuální

kriz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
191 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.