prazsky-hrad-001
4.7.2016
Kategorie: Politika

Czexit nic neřeší. Jedinou možnou záchranou naší společnosti je SOXIT

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 04|07|2016

Pokud si někdo namlouvá, v souvislosti s výsledkem referenda ve Velké Británii, že i u nás by byl všelékem na politické či ekonomické neduhy společnosti náš odchod z Evropské unie, mám za to, že je přehnaným optimistou. Pokud se totiž podíváme kdo by zde i nadále vládl, na všechny ty sociální inženýry s mentalitou bolševiků napříč politickým spektrem, rozdíl bychom nepoznali, ba co víc, mohlo by být paradoxně ještě hůř.

Sorta našich vládnoucích socialistů, ať již přímo se tak deklarujících, či se skrývajících za pseudopravicovou maskou, není o nic lepší, nebo možná ještě ve své podstatě daleko horší, než eurosocialistická reprezentace z Bruselu. Jediným možným vysledovatelným rozdílem totiž je, že ti naši mají navíc jen lokajskou náturu a za dotační „velkopanská“ eura by dokázali vlézt do análu komukoliv a kdykoliv a ještě přitom zapřít vlastní národ.

Povšimněme si, co zaznělo v prohlášeních premiéra Sobotky či faktického vládce ČR Babiše ve dnech po vyhlášení výsledků britského referenda. Jako červená niť se všemi jejich sděleními k brexitu táhne strach o dotace, o zmenšený objem penězovodu na páchání „dobra“. A není divu. Jiné myšlenky než je zneužívání cizích peněz totiž jako ortodoxní socialističtí „národohospodáři“ ani nemají. V případě Andreje Babiše pak ještě s přidanou nadhodnotou erárního pseudopodnikání z učebnic fašistické ekonomiky.

Dovolím si tedy zde možná kacířskou myšlenku. Czexit v současné podobě brexitu by české společnosti nepřinesl nic lepšího, nic dokonalejšího. Nemáme zatím silnou a vykrystalizovanou politickou stranu, která by odchod z byrokratického multikulturně socialistického bruselského molochu dokázala přetavit v to, po čem touží svobodomyslní občané. Tedy ve svobodnou společnost volného trhu s minimálním byrokratickým a mocenským aparátem. V sebevědomou neutrální zemi, která by těžila ze své strategické polohy a vyjednala dobré smlouvy o volném pohybu zboží, kapitálu i občanů.

S našimi současnými vládnoucími partajemi bychom se dočkali nejspíše velmi nemilého překvapení. Útěk od diktátorského „turka“ k ideologickému poturčenci není totiž žádné vítězství. Stejně jako ještě děsivější, a přesto také velmi často zmiňovaný, návrat do náruče velkého bratra na východě, kde prý nyní vládnou ty pravé konzervativní křesťanské hodnoty a volnětržní prosperita. Bylo by to obojí stejné – od neomarxistických bruselských komoušů k místním bolševickým parazitům nebo k putinovské kágébácké pseudosociální oligarchii. Ani o jedno nestojím.

Ale abych byl správně pochopen. EU je ve své současné podobě dle mého názoru už jen navoněná fasáda původního dobrého záměru. Něco jako „tábor míru a socialismu“ neblahé paměti v posledním tažení. Největším neštěstím pro nás je, že se kdy do jejího vedení, ať již faktického nebo z mocenské pozice silného státu, dostali soudruzi jako Barroso, Juncker, Schulz, Merkelová, Hollande a další z nové vlny marxisticky degenerovaných dobroserů a přetvořili ji k obrazu svému. Obrazu tradiční socialistické zkázy: Po nás potopa.

Nerozumím však jedné věci. Podle různých anket a výzkumů pochopilo neudržitelnost současné podoby EU něco mezi 60 až 90 procenty našich spoluobčanů. Podle stejných anket a sociologických průzkumů jim však nevadí stejné parametry domácí politiky. Jak je možné, že doma by volilo, s odkazem na stále stejné výsledky průzkumů volebních preferencí, eurosocialistické parazity skoro stejné množství lidí, kteří nadávají na parazity z Bruselu? Nedochází jim ta podoba, ta stejná koncepce „sociálního“ státu? Ty stejné lži, pokrytectví, přezíravost, ty stejné vzdušné zámky?

Jedinou šancí naší společnosti tedy není sám czexit, ale myšlenka, která jej provází. Uvědomění si lidí … voličů … demokratické většiny, že ta rochnící se prasata u koryt v Bruselu jsou špatně, ale stejně špatně jako ta naše z domácího chovu. Že nelze akceptovat bruselskou šikanu, přezíravost a okrádání produktivních lidí, ale stejně tak nelze akceptovat stejnou politiku jejich místních ideologických souputniků a dívat se při tom s nadějí do Moskvy na jen lépe propagandisticky zvládnutou, ale jinak stejnou společenskou stoku.

Naší jedinou šancí tedy je, že již probíhající „euexitus“ dokáže vygenerovat ve společnosti novou politickou elitu, která dokáže lidi přesvědčit o tom, že mají svůj vlastní mozek, svůj vlastní úsudek, svoje vlastní síly a nepotřebují k životu berličky ani z Bruselu, ani z Lidového domu, ani z Čapího hnízda ani od nikud jinud. Že jim ty berličky v konečném důsledku život ničí a pomáhají jen těm, kteří jim je se sveřepou zarputilostí pod pláštíkem všeobecného dobra tak vehementně nutí. A hlavně, že není rozdíl mezi socialistickou berličkou z EU a stejnou berličkou z domácích luhů a hájů. Obojí jsou křivé, falešně vyztužené a s jedovatými výrůstky.

Jediným racionálním a možným řešením je tedy prostě a jednoduše SOXIT. Tedy absolutní, myšlenkový i praktický, odchod ze socialistické klece, do které jsme se cestou pryč bohužel znovu navrátili zadními dveřmi.

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Tomáš Navrátil 400,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 500,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
loading...
168 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.