girl-1304449_960_720
9.10.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Čtvrťáci dostali ve škole první lekci z multikulturalismu: Děti imigrantů ve Švédsku sexuálně napadaly malou školačku

Sdílejte článek:
Devítiletá dívka byla opakovaně bita, sexuálně napadána a citově trýzněna skupinou dětských migrantů, a to přímo na školním hřišti, nebo v jídelně. Ostatní se na to dívali. Čtvrťáci dostali ve škole první lekci z multikulturalismu.

Švédská veřejná škola v Eskilstuně dostala první lekci multikulturalismu v praxi, jako facku všem levičáckým snům o tom, že jsou si všechny kultury rovné a mohou vedle sebe pokojně žít. Švédská škola se snažila tento rasistický a násilnický příběh samozřejmě zatajit.

Devítiletá bílá dívka byla opakovaně zbita, sexuálně napadána a citově trýzněna od skupiny dětských imigrantů ve své škole. Avšak namísto, aby to bylo nahlášeno úřadům, tak se škola rozhodla toto nechutné zneužívání zatajovat. Rodiče dívky jsou po právu pobouřeni. Naneštěstí této malé dívce nebylo pomoženo, což je jen dalším příkladem až neuvěřitelné tolerance nové a agresivní kultury ve Śvédsku. Nelidská kultura vždy převálcuje tu tolerantní, za předpokladu, že dostane šanci. Tu šanci, kterou dostává islám ve Švédsku, odnášejí ale bohužel především ženy a děti.

Rodiče dívenky se domáhají odpovědí, poté, co jim jejich dítě prozradilo horor, kterému byla dívka tváří v tvář každodenně vystavena. Dívka popsala, že na ni bylo pravidelně voláno ku…(pussy), a nebo dě… (whore). Byla podrobena bití přímo na školním hřišti a ve školním autobuse. Poslední kapkou však bylo, když bylo vyzrazeno, jak ji někteří ze studentů sundali kalhoty v jídelně a dále pokračovali v sexuálním obtěžování této mladičké dívky, zatímco ostatní děti se na to dívali.

Když se rodiče obrátili na školu, tak skončili v šoku po písemné odpovědi, které se jim dostalo. Fia Tider ve své zprávě uvedla, že škola zneužívání dívky omlouvá tím, když říká, že ta dívka byla prostě přirozeným terčem, protože je sladkou blondýnkou. Absolutně neuvěřitelné vysvětlení sexuálního a psychického týrání dítěte. “Dostali jsme vysvětlení od zaměstnanců školy, že prý naše dívka byla sladká a tak vzrušující blondýnka, a tím to všechno začalo.” Matka dívky se vyjádřila pro televizi News Sórmland: “Má dcera stála s podnosem na jídlo v jídelně. Tam jí stáhli kalhoty a zvedli ji, zatímco všichni ostatní se na to dívali.”

Představitelé školy toto zneužívání ignorují a namísto toho obviňují dívku z toho, že je sladkou blondýnkou. To je prostě neuvěřitelné, kam až ve Švédsku zašli v politické korektnosti, když vina je na straně dívky. Vedení školy po tomto sexuálním zneužívání pouze nabídlo opatření, že ji budou vozit domů, mimo školní autobus, když se situace stane pro ni závažnou. Tím samozřejmě nevyřešili nic.

Podle televize SVT naopak migrantští “chlapci” dorazili k jejímu domu a čekali, než se vrátí. Den předtím přišla skupina k jejímu domu přímo ze školy a ještě před domem ji obklopila. Matka dívky řekla, že dceři vyhrožovali, že ji odvedou a zmínila, že to byl další sexuální útok. Rodiče se několikrát setkali s vedením školy, doufajíce a žádajíce, aby zjednali nápravu a jejich dceru ochránili. Doufali však marně. Po mnoha pokusech školy zatajit toto zneužívání, namísto aby s tím něco udělali, tak byla dětská oběť i její rodiče donuceni změnit školu a okres, aby unikli před hrozbami.

Švédská rodina se odstěhovala i se smutným zjištěním, že škola nemá žádný zájem o napomenutí podezřelých. Rodina se však obrátila také na místní policii. V nedávné zprávě švédské policie o sexuálních útocích a znásilněních však švédská policie z rostoucích problémů obvinila “nordickou alkoholovou kulturu, ignoraci a netradiční genderové role” evropských žen. Dle přehledu agentury EU pro právo, mají ve Švédsku nejhorší míru fyzického a sexuálního násilí páchaného proti ženám. Tento případ je však o malé dívce, což je myslím ještě horší.

Škola je v současné době vyšetřována pro stížnosti, že nedbá o oběť tohoto agresivního jednání. Vyšetřovatelé se obrátili na zaměstance školy, ve snaze odkrýt rozšířené sexuální obtěžování a trápení dětí. Na mnoha školách ve Švédsku studují v současnosti dospělí muži. Ta křiklavá ignorace tohoto problému vyšla na světlo například, když se švédský systém chlubil, že 14 letý Saad Alsaut je nejrychlejším běžcem v zemi v této kategorii. Na fotce, která není ilustrační, je dospělý a trochu zarostlý muž, kterého bych tipoval tak na třicet let, který běží a za ním běží skutečné děti. To už přeci není možné. To prostě nemůže být myšleno vážně, ale ono je. Nejsou slova.

Samozřejmě muslimští muži po celé Evropě bijí a sexuálně zneužívají blonďaté ženy a děti, volajíce na ně d…. a říkajíce jim, že si zaslouží zneužít, protože Aláh je vyobrazil jako sexuální otrokyně mužů. Podle vysvětlení, které škola nabídla, prakticky přiznala, že se děti dopouštějí zločinů z nenávisti, které jsou rasově a pohlavně motivované, ale zaměstnanci školy nevidí nic, o čem by informovali. Pokud by byl obětí muslim, tak by se to řešilo definitivně jinak, píše se také v článku FT. Islám je chráněn speciální zájmovou skupinou, kde mají na prvním místě návrh neuplatňovat svobodu slova.

To je smutné, protože ta politická korektnost má za následek, že je Švédsko považováno za hlavní místo celého západu v počtu znásilněných žen a sexuání napadání se zvýšilo o 500%. Okolo 77% těchto znásilnění se dopustili migranti, většinou z muslimských zemí. Tento problém se netýká pouze Švédska, ale ruce migrantských studentů napadají ve školách po celém světě, včetně školy v Kanadě, kde dětský muslimský uprchlík bil a škrtil děti řetězem. Tyto děti prostě vyrostly v kultuře méněcenných žen, které si zaslouží zbít a nebo i znásilnit.

Jsou naočkováni islámem a jeho ideologií, že jsou ženy pouhým majetkem všech mužů. Jak potom může někdo očekávat, že tyto muslimské děti budou tolerovat a respektovat naši kulturu, když se odmalička učí k nenávisti?

Myslím, že nikdo, kdo má otevřené oči a sleduje situaci v zemích, kde muslimským uprchlíkům pomohli a stále pomáhají, nemůže prostě očekávat, že muslimové, včetně dětí, budou respektovat a tolerovat naši kulturu. Nikdy nebudou! Přirozeným terčem muslimů nejsou pouze sladké blondýnky, ale všichni nemuslimové.

ZDROJ: Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2017: *****

Jana Kocourková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 55,55 Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Karel Šindelář 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Jiří Skotnica 300,- Kč, Lubomír Janeček 500,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Jan Traxler 1000,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Miluše Horáková 500,- Kč, Ludovít Acsay 500,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Jiří Fridrich 50,- Kč, Radoslav Richtar 500,- Kč, Ladislav Slanina 250,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 10 088,55 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.