dr56-438451
15.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Co vám media při Prague Pride neřekla

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND

Letošní Prague Pride znamená několik desítek nových HIV nakažených českých homosexuálů. Gratulujeme, bude to určitě víc než loni! Oslavme to pivem homopramen!

Tento týden končí „festival homo tolerance“ a politický establishment, vládou placené „neziskovky“  a mediální mainstream běsní prosazováním homo agendy až se z něho kouří.  Přitom tento týden homo pýchy a nanubřelosti změní navždy život několika desítkám českých homosexuálů. Nakazí se totiž virem HIV/AIDS. Nakazí se právě od zahraničních „návštěvníků“ Prague Pride.
 
Nejprve několik čísel. V roce 2015 zaznamenala ČR další rekordní nárůst infikovaných HIV/AIDS. Že HIV/AIDS u nás vždy byla a bude nemoc teplých bratři potvrzuje skutečnost, že skoro 80 procent z nich se nakazilo právě při homosexuálním styku. Celkově došlo oproti roku 2014 o nárůst o úctyhodných 15 procent. Každý odborník, který se problematikou HIV/AIDS zaobírá, vám neoficiálně potvrdí, že hlavním důvodem nárůstu počtu nemocných,  je opadnutí strachu z nemoci a také právě ona homoturistika na různé gay festivaly. Které většinou slouží jako zástěrka k hromadným sexuálním homoorgiím (ostatně program Prague Pride je vševypovídající – různé kožené zony, rychlo seznamky apod. )
Přitom se ukazuje, že mnoho homosexuálů, kteří na podobné homo akce jezdí a HIV/AIDS tam následně při nechráněném sexu šíří, o své nemoci dobře ví. Nicméně je jim to buď  jedno, nebo dokonce nemoc šíří vědomě. Vše pod heslem „po mě ať přijde potopa..“ .  Nakažení zahraniční návštěvníci homopochodů mají dokonce vymyšlené historky, jak nezkušeným chlapcům líčí, že AIDS se již dá léčit, nebo že prý mají tzv.  nízkou virovou nálož a nemohou je tedy nakazit.
 
Obvykle pak lékaři slyší následující historky od nových HIV positivních homosexuálů. „Mě asi nakazil John/Helmut/Pierre při Pride, vždyť on ale říkal, že má nízkou virovou nálož … jak to, že teď mám positivní test?!“ a svět se jim hroutí. Následně je totiž až do konce života čeká nepříjemná a velmi nákladná léčba, která má za cíl zmírnit příznaky nemoci a oddálit smrt nakaženého.
 
To ale nikoho z neomarxistického establishmentu nezajímá … co jim je do pár zničených životů?! Primátorka Krnáčová z Babišova ANO přece nebude chodit ony nešťastníky léčit. Stejně jako je nebude ošetřovat ministr Dienstbier z ČSSD, či nějaký pošuk Stropnický ze strany Zelených … ani americký velvyslanec Shapiro to nebude. Tyhle služebníci NWO (new world order) na nějaké zničené životy nehledí, při prosazování své zvrácené antirodinné a proti bělošské agendy.
 
Stejně jako to nezajímá sponzory této oplzlosti. Jistě ne náhodou jsou to převážně americké firmy. Ať se jedná o IBM, či Microsoft, či Američany vlastněný pivovar Staropramen (že by plánovali přejmenování svého amerického piva na Homopramen?). Stejně jako nás nepřekvapí sponzorská podpora od Americké ambasády. Nás by to ale zajímat mělo, jde i o naši budoucnost.
Proto si připomeňme, které politické strany homo agendu otevřeně podporují. Hlavní podporovatelé jsou ČSSD a Babišovo hnutí ANO, dále Zelení, TOP 09. Pozadu nezaostává ani ODS (poslanci ODS dokonce pomohli předložit zákon o adopcích dětí pro homosexuály) a „křestanská“ KDU-ČSL. Verbální podporu vyjadřují i komunisté. Proti jsou pouze Okamurova SPD, Úsvit, Národní Demokracie a Alternativa pro ČR.
Na závěr perlička:  „Budoucím politickým  leadrům“ z Kliniky (tak označil anarchisty premier Sobotka z ČSSD) byl tento týden plný oplzlostí málo. Rozhodli se proto uspořádat Alternativní Pride. Jako hlavní host tam vystoupila skupina pedofilů. Neb i oni přece mají nárok na lásku a plnohodnotný sexuální život, že?! Prostě komunitní centrum, jak se patří …
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.