26.5.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Co udělat s neintegrovanými přistěhovalci? Poslat je domů …

Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ 26/05/2013

Evropští politici se předhánějí v prohlášeních o selhání multikulturalismu. Žádný z nich se ale zatím neodvážil dotknout myšlenky, co s těmi miliony nepřizpůsobivých a neintegrovaných přistěhovalců v Evropě udělat. Jaká je pravděpodobnost, že se najednou začnou integrovat, učit jazyk domovské země, odhodí své „barbarské“ zvyky, přestanou ohrožovat bezpečnost hostitelské země, zneužívat sociální systém, páchat nadprůměrně trestnou činnost a stanou se slušnými Angličany, Němci, Dány, nebo Čechy?

 

 

Nalejme si čistého vína. Pravděpodobnost, že se Pakistánci v Anglii po desítkách let života jako v Pakistanu, stanou anglickými gentlemany, je rovná nule. Stejně tak se nedokážou integrovat Turci v Německu, ani Marokánci v Holandsku. Když to nedokázali za desítky let, tak to asi prostě nedokážou nikdy! Co tedy udělat s lidmi, kteří integraci odmítají a možná jí ani nejsou schopní? Jak naučit pakistánského muslima, který jako „dobrý“ muslim ví, že žena je „ménecenný tvor“, chápat, že žena je podle naši kultury rovnocenná muži? Nijak, prostě to nejde. I na tango musí být dva…

 

 

Evropa má několik možností.

 

1) Nedělat nic a nechat problém „vyhnít“. To je nejhorší, ale také asi nejméně pravděpodobná alternativa. Skončilo by to násilným konfliktem mezi agresivními přistěhovalci a domácím obyvatelstvem, které by svoji svobodu začalo bránit. Jsem si jist, že bychom vyhráli, ale nic takového v Evropě vidět nechci! Hlavně si ale myslím, že to voliči nedovolí. Jejich nálada a trpělivost se zcela změnila a podle toho začínají volit a dokonce i tradiční politický establishment (který ještě nedávno velebil multikulturalismus) se začíná bát o svá místa a začíná se přizpůsobovat těmto náladám.

 

2) Poslat je zpět domů. Pokud někdo žije a chce i v budoucnosti žít jako v Pakistánu, tak je jeho domov asi v Pakistanu a bude pro všechny lepší, když se tam vrátí. Bude žít podle svých zvyků a tradice, nebude se muset „pohoršovat“ nad našimi zvyky (nezahalené ženy, demokracie, pití alkoholu atd), nikdo ho nebude trestat za podle našich zákonů barbarské skutky (bití žen, vraždy ze cti atd atd).

 

Bude to i dobrá zpráva pro naše evropská města. Zmizí nebezpečné čtvrti v Paříži, Londýně, či Rotterdamu. Poklesne riziko teroristických útoků, klesne počet prodavačů drog, pouličních násilníků a pachatelů další trestné činnosti. Evropské ulice budou bezpečnější. Významně poklesne zátěž sociálního systému. (Ano, ekonomický přínos imigrantů ze 3 světa je v Evropě záporný a jejich podíl na čerpání sociálním systému velmi značný).

 

Tato varianta se tedy zdá jako pro všechny nejvýhodnější.

 

Jak toho dosáhnout? Nejlepší bude metoda cukru a biče!

 

Na jedné straně jim nabídněme „velkorysé“ finanční podmínky na návrat do jejich vlasti. Stejně nás to nakonec vyjde nejlevněji.

 

Na druhé straně tvrdě začněme potírat přistěhovaleckou kriminalitu a dopadené kriminálníky deportujme po odpykání trestu do jejich vlasti. Přestaňme tolerovat barbarské kulturní a náboženské zvyklosti a zvažme zákaz islámu v Evropě. (Proč bychom měli tolerovat ideologii, která hlásá nenávist k křesťanům, židům a dalším nevěrcům – tedy nám Evropanům, když například zakazujeme hlásat národní socialismus!) Sociální dávky navažme na dobrou znalost jazyka, přijetí naší kultury a zvyků. Tím dostanou přistěhovalci volbu, když se budou Turci v Německu chtít stát tureckými Němci, budou se muset naučit německy, přijmout německé zvyky a podle nich žít, tak budou moci v Německu bez problému zůstat, jinak se budou muset vrátit do Turecka – do své původní vlasti.

 

 

Podobné řešení bude vyžadovat značnou politickou odvahu a rozhodnost. V oposici nebudou pouze oni přistěhovalci, kterých se to týká, ale i radikální levicové skupiny (Zelení a podobní exoti), které se nebudou štítit žádné hanebnosti včetně terorismu, ale máme na vybranou?!

 

3) Záměrně neuvádím onu oblíbenou levicovou modlu „sociální převýchovy/začlenění přistěhovalců“. Soudruzi, podobné experimenty stály posledních několik desítek let miliardy a nepřinesly nic, stejně jako u nás s Cikány. Opakuji, z pravověrného pakistánského muslima britského gentlemana nikdy neuděláte, je mi velmi líto, ale pouze konstatuji skutečnost….Bude to stát jen zbytečně čas a peníze. Tedy nikdo Vám nebrání, aby jste se o něco podobného snažili sami ve volném čase a za vlastní peníze. Jen nás ostatní z toho vynechte!

 

Situace v ČR: Situace v ČR naštěstí není tak dramatická jako v Západní Evropě. Je to dáno strukturou neintegrovaných přistěhovalců (málo muslimů) a také jich tu máme naštěstí méně. Nicméně to neznamená, že bychom měli sedět s nohama na stole a kouřit doutníky. Přistěhovalci zatím sice u nás nepředstavují vážné bezpečnostní riziko z hlediska ohrožení země, ani vážnou zátěž pro sociální systém. Na druhou stranu jejich zapojení do mnoha druhů trestné činnosti začíná být alarmující a jejich celkový přínos pro naši zemi negativní (to byl podle všeho vždy), většina z nich se ani po desítkách let života v ČR nenaučila jazyk a nepřijímá naší kulturu a zvyky. Také by bylo žádoucí se poučit z evropské zkušenosti a podobné problémy nedopustit. Naše svoboda stojí za obranu, nic lepšího není!!!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.