TYDEN
11.7.2016
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Svoboda projevu a udavači z Brna

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR HAMPL 11|07|2016

Pondělí 4. července

Doporučuji výborný článek Martina Weisse o homosexuálním rodičovství. Nejde ani tak o samotný problém, ale především o to, že homosexuální lobbisté dosáhli zákazu diskuze o tomto a souvisejících tématech. Je homosexuální chování opravdu vrozené? Do jaké míry? Jak je možné, že v některých érách žili bisexuálně téměř všichni dospělí muži a v jiných dobách na to nenarazíme? Vyskytují se tam systematicky i jiné psychické odlišnosti než jen zaměření na jiný sexuální objekt? Je možné sexuální chování modifikovat? Tyto a další otázky jsou zakázané. Vědci, kteří měli tendenci se jimi nezaujatě zabývat, byli vyloučeni z vědecké komunity.

A co je horší, zákaz diskuze postihuje další a další oblasti. Teď prožíváme nejpalčivěji islám, ale je toho mnohem víc. Přitom za všechno dobré, co se kdy v západní civilizaci objevilo, vděčíme právě možnosti porovnávat různé názory, včetně těch zdánlivě nesmyslných a hloupých.

Martin Weiss: Je pro děti dobré vyrůstat v gay rodině? Na to se nesmí ptát.

 

Úterý 5. července

Před brněnskou mešitou asi před hodinou skončila oslava Ramadánu. Pořádali Konvičkovci, včetně guláše s vepřovým, pití piva, módní přehlídky, striptýzu a pálením koránu na závěr. Jak Martin Konvička prohlásil, svým způsobem to je přenesení války na území nepřítele. V posledních pěti letech si muslimové neustále vymýšlí další a další požadavky, a česká kultura ustupuje. Akce jako ta dnešní je způsob jak vyjádřit: Na svých občanských svobodách trváme.

Středa 6. července

Když jsem před rokem upozornil, že počet islámských kolonistů v České republice se v několikaletém horizontu vyšplhá až k jednomu milionu, ťukali si někteří na čelo. V nedávno zveřejněné projekci Evropského statistického úřadu, o které informovaly minulý týden hospodářky, se ale mluví o celých dvou milionech! Byť v delším časovém horizontu. A to se řeší jen počty příchozích. Vedle toho nezapomínejme, že reprodukční chování v islámských komunitách připomíná spíše králíky než ten model, který známe z civilizovaných zemí. Což dohromady znamená, že v tichosti směřujeme k České islámské republice. Samozřejmě v případě, že trend nezastavíme. Prvním krokem musí být okamžité ukončení jakékoliv muslimské imigrace. Jakékoliv.

Čtvrtek 7. července

Z projevu na ustavujícím sněmu: Jasně odmítáme zvrácenou ideologii multikulturalismu. Budeme se nadále vysmívat všem formám politické korektnosti. Budeme trvat na zachování svobody projevu jako matky všech svobod a jako základní civilizační hodnoty.

Jsme odhodláni postavit se všem silám, které svobodu projevu ohrožují – politické neziskovky, nesmyslně přebujelé humanitní fakulty, sdělovací prostředky, které si říkají veřejnoprávní a které byly fakticky privatizovány zájmovými skupinami.

Pátek 8. Července

Proč nemám rád konspirační teorie. Protože vede k tomu, že lidi uvěří, že není možné poměry změnit. Místo, aby připravovali nějakou formu revoluce či kontrarevoluce, tak sedí na zadku a celé hodiny čtou a mluví o tom, proč je všechno ztracené. Někdy mi skoro připadá, že Sobotkovi lidé vypouštějí ty konspirační teorie schválně.

Sobota 9. července

Z odpovědi J.X.Doležalovi: „Tradičně bylo totiž akceptováno, že je soukromou věcí každého člověka, kým se cítí. A lidé taky věřili, že je nepřijatelné, aby vláda nařizovala svobodným občanům, koho mají považovat za ženu, koho za muže a u koho se nemají být jisti. Není snad soukromou záležitostí každého z nás, co si o kom myslíme? Nicméně v Dienstbierově extrémním pojetí lidských práv neexistuje něco jako soukromí a neexistuje žádná oblast našeho myšlení a cítění, která by neměla podléhat vládní kontrole.“

Petr Hampl: I kdyby Dienstbier a Doležal na koze jezdili

Neděle 10. července

Jsou lidské skupiny, kde je za hrdinu pokládán ten, kdo něco vybuduje nebo se třeba sám postaví hordě útočníků. A pak jsou skupiny, kde si získáte prestiž napsáním udavačského dopisu nebo podáním trestního oznámení. Třeba Žít Brno a jejich intelektuálští přátelé.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.