TYDEN
12.12.2016
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: Proč potřebujeme generály ve vládách

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR HAMPL

Pondělí 5. prosince

Rakouských přátel je mi samozřejmě líto. Ale z našeho pohledu bychom neměli přeceňovat význam včerejších událostí. Síly islamizace posílily kontrolu nad osmimilionovým Rakouskem. Ve stejný den občané 60milionové Itálie smetli euronávrhy a otevřeli cestu k převzetí moci vlasteneckými silami. Včerejší neděle nebyla dnem vítězství, ale nebyla ani dnem zdrcující porážky.

Úterý 6. prosince

Alexander Van Der Bellen dostal mandát předělat Rakousko na islámskou zemi. Sny o spolupráci na půdorysu bývalého Rakouska-Uherska nebo o Alpské unii skončily nebo jsou alespoň odloženy k ledu. Naopak se vrací politický zeměpis konce 30. let.  Okupační správa v českých zemích. Kolem nás Německo a Rakousko, kde vládnou režimy zla. Naději znamenají Spojené státy americké, které se snad probouzí. Na východě je režim, který není sympatický, ale je v našem zájmu, aby uspěl. Rozdíl proti událostem před 70 lety je v tom, že Velká Británie byla dobyta (Brexit islamizaci nezastaví) a v Itálii a Francii jsou znát naopak výrazné známky odporu.

Středa 7. prosince

Z rozhovoru pro Parlamentky:

Jak hodnotit aféru s Jindřichem Forejtem? A pokud jde o Zemana, jak i ve světle průzkumu vypadá možnost obhajoby Hradu? Co prezidentovi prospívá, co mu to kazí?

Informace zveřejnil web HlídacíPes.org financovaný neomarxistickým oligarchou Karlem Janečkem a v souvislosti s ní bylo vidět Karla Randáka, což je rozvědčík, který má k Janečkovi blízko a který se už v minulosti zabýval tím, že svým politickým soupeřům lezl do soukromí, pořizoval intimní fotografie a pak je kompromitoval. Kdo je ale skutečným zadavatelem, to nikdo neví. Nikdy se totiž nepodařilo zjistit, kdo dal Janečkovi peníze na vybudování jeho impéria. Pokud tedy nevěříte historce o tom, že je vyhrál v kasinu.

V každém případě ale jde o něco mimořádně odporného a další doklad o tom, že „kavárna“ je schopna klesnout ještě hlouběji, než jsme si mysleli. Otevírá to cestu ke světu, kde – pokud budete třeba pracovat u firmy soutěžící o významnou zakázku – se může stát, že někdo začne šířit ilegálně pořízené fotky z vaší ložnice, aby poškodil vašeho zaměstnavatele. V téhle souvislosti mě docela mrzí, že prezident pana Forejta nepodržel.

Rozvědčík Randák tvrdí, že šlo o nebezpečné záležitosti a že by Forejt mohl být vydírán. K čemu? Aby nechal špatně rozložit příbory na stolech při hradní recepci? Aby poradil prezidentovi špatnou barvu obleku? To si z nás snad dělají legraci. Na Zemanovo postavení to samozřejmě nebude mít vůbec žádný vliv.

Čtvrtek 8. prosince

Ze stejného rozhovoru:

Když už o tom hovoříme, ministerstvo školství chce vést děti k úctě k multikulturalismu, homosexualitě apod. Pod hlavičkou výchovy k demokracii. Patří tento typ „občanské výchovy“ do škol? Jak učit děti o politice, např. o minulém režimu, o současné mezinárodní politice atd., aby se školy nestaly místem vymývání mozků, ale přitom děti byly poučeny?

To, co předvádí paní Valachová a její banda, překonává to nejhorší z komunistické éry. Dokonce ani za nacistické okupace netrpělo školství tolik. Na jedné straně nejenže rezignovala na snahu děti něco naučit, ale tou tzv. inkluzí vytvořila takové podmínky, že znemožňuje pracovat i těm učitelům a školám, které se snaží. Kromě toho tlačí na děsivé a intenzivní ideologické vymývání mozků s jasným cílem rozbít v dětech zdravé vnímání rodiny, vlastní sexuality, vztahu k rodné zemi atd.

O takových věcech by měla být veřejná diskuse. A ne o tom, jestli se někomu líbí písničky Ortelu nebo co dělají v soukromí úředníci prezidentské kanceláře.

Pátek 9. prosince

Adolf Hitler a jeho stoupenci věřili, že Židé mají jakousi magickou moc, a že už jen tím, že existují, působí zkázu. Naprosto shodný myšlenkový vzorec zastává dnešní neomarxistická levice – s tím v zásadě kosmetickým rozdílem, že na místě Židů je tím kořenem zla bílá rasa.

Fakticky to znamená, že západní civilizace produkuje znovu a znovu velmi podobné zvrácené a sebevražedné ideje. Je zarážející, že se ještě nikdo vážně nezamyslel nad tím, kde se berou a jak je zastavit.

Sobota 10. prosince

K dnešnímu dni lidských práv parafráze na Edmunda Burka:
Umlčování nepohodlných. Znásilňování. Vraždy. To jsou ta vaše lidská práva!

Neděle 11. prosince

Trumpovo oznámení, že jeho vláda bude plná generálů, je skvělou zprávou. Jak správně poznamenal David French v National Review, generálové ve vládním kabinetu znamenají posun od policejní mentality k mentalitě války. Tedy tendenci nepohlížet na další teroristické útoky jako na kriminální činy poblázněných jedinců, ale jako na válečnou akci. A reagovat způsobem, který tomu odpovídá. To je přesně to, co potřebuje nejen Amerika, ale celá západní civilizace.

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.