TYDEN
14.3.2016
Kategorie: Společnost

Co týden dal a Hampl napsal: O feministické policii, udavačích a problémech Andreje Babiše

Sdílejte článek:

PETR HAMPL 14|03|2016

Pondělí  7. března

Všímáte si, že když evropské vlády propagují mezirasový sex (těch kampaní přibývá), vždy propagují kombinaci běloška – černoch? Vůbec se nezmiňuje možnost běloch – černoška.

Úterý 8. března

K diskuzím o ženské emancipaci, které lze na MDŽ čekat, připomenu studie profesorky Hakimové z London School of Economics, podle níž je jedním z nejcennějších zdrojů každé ženy její sexualita. To dává ženám moc nad muži. To nutí muže podávat výkony a chovat se alespoň relativně kultivovaně. Týká se to i žen méně atraktivních a žen s velmi výkonnými mozky. Pokud se žena této „zbraně“ vzdá, zahodila své nejcennější (nebo jedno z nejcennějších) aktivum.

Pochopitelně to platí pouze v rámci společností, kde základní vzorec je takový, že muž se uchází o ženu a žena se rozhoduje, co poskytne a za jakých podmínek. Tam, kde jsou ženy pokládány za majetek a muži s jejich sexualitou obchodují mezi sebou, civilizace ztrácí ten základní motor pohánějící pohyb k lepší a humánnější společnosti.

Mimochodem, všimli jste si, že v civilizacích, kde ženy nemohou muže „vydírat“, nevznikla ani mužnost v našem slova smyslu? I povahové rysy typu bojovnosti, odvahy, rytířství a ochranitelství nakonec musí ženy na mužích vynucovat. Ale když se rozhlédnu po svém okolí, mám pocit, že to pořád ještě dělají skvěle. Chlapů ubývá, ale nevymřeli.

Středa 9. března

Perlička ze včerejší debaty o totalitním centru Klinika. „Přece chceme, aby Praha byla jako Berlín a ne jako Moskva“. Nevím, kdo chce, aby v Praze byly poměry jako v Berlíně ovládaném cizineckými gangy. Ale ještě kurióznější na tom bylo, že to pronesla zastupitelka důchodového věku zvolená za KDU-ČSL.

To je snad ještě větší podraz než Babišova podpora podnikatelů. Volíte tradiční katolickou stranu, protože čekáte, že bude hájit evropskou kulturu. A ti lidé se pak domluví se Zelenými a pustí se do drsného prosazování multikulti.

Čtvrtek 10. března

Kauza Čapí hnízdo je příznakem toho, že se Andrej Babiš dostává do problémů. Nejde o to, že zase něco ukradl. Jde o to, že ztrácí schopnost zhatit vyšetřování a že ztrácí schopnost zabránit tomu, aby se informace šířila.

Připomínám svou starší prognózu, že zhroucení Andreje Babiše bude náhlé a relativně nečekané. Budou se jen hromadit drobné známky, že něco není v pořádku, a pak to přijde. Během několika týdnů či nanejvýš měsíců zmizí ANO jako relevantní síla.

Pátek 11. března

Komu iDnes zruší blog příště? Tipuju Láďu Větvičku. Píše pěkně, i když vv nějakém divném cizím jazyce, ale vůbec se nebojí. Takhle bychom, soudruzi, ten multikuralismus nevybudovali. Přečtěte si třeba tohle:

„Imigrační vlna není nic náhodného. Je to dlouhou dobu připravovaná akce, jejímž cílem je likvidace křesťanství, likvidace národních států, likvidace národů a vytvořeni jednotného evropského národa. Mordor dlouhou dobu přemýšlel, jak to udělat, aby se běloši vzdali svých států a národů a považovali se za Evropany. Jediná cesta, jak toho dosáhnout, je ohrožení života. Válka. Jedině v okamžiku, kdy bude vyvražděno několik desítek milionů bělochů v Evropě a zbytek bude v menšině, je možné, aby se přestali považovat za Moraváky, Poláky, Brity, Řeky a v zájmu přežití se budou považovat za Evropany.“

Sobota 12. března

Lustrační zákon by měl být rozšířen také na současné udavače, kteří monitorují, co kdo řekne politicky nekorektního, a pak ho udávají u zaměstnavatele, spolu s tlakem na jeho propuštění.

Je stupidní řešit 30 let staré udávání a stejnou praktiku v roce 2016 ignorovat.

Neděle 13. března

Doporučuji pozornosti naprosto fantastický text Pavla Kohouta Tři omyly ohledně terorismu. Hlavně proto, že vyvrací spoustu vžitých představ a pomáhá přesněji rozumět tomu, co se děje. Třeba tohle:

„Proč Evropané kolonizovali arabské a islámské země? Především proto, aby ukončili staletí trvající islámskou agresi a terorismus. Dnešní západní humanisté a multikulturalisté nezdůrazňují fakt, že muslimští piráti po stovky let přepadali evropské lodě a evropské břehy. Přitom kradli nejen cennosti, ale hlavně lidi.

Během let 1530 až 1780 muslimové odvlekli z Evropy nejméně milion Evropanů, převážně Francouzů, Španělů a Britů. Během 17. století Anglie ztrácela průměrně 400 námořníků ročně. Nešťastníky čekal krutý osud, včetně kastrace.“

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.