volby-1964,-dalsi-vyhra-ksc-4be2b88377062
3.2.2016
Kategorie: Politika

Co je to socialismus?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DAN NENOS 03|02|2016

Socialismus je když:

  •  je politik loutkou v rukou národních, nadnárodních nebo jiných mafiánských struktur a vykonává činnost proti občanům své země v zájmu těch, kteří ho na drátkách vodí
  • je pošlapávána svoboda většiny občanů společnosti, ať již ekonomická (zbytečně vysoké zdanění, zásahy do rozhodování o tom, jak se člověk postará o své děti, stáří, vzdělání, zdraví atd.)
  • socialista svými státními zásahy do života občanů nerespektuje jejich elementární lidská práva daná jim podstatou přírody: volbu hledání naplnění života bez neustálé buzerace, stání za zadkem a přikazování, co má nebo nemá člověk dělat (i obyčejná myš je svobodnější než člověk pod socialistou)
  • socialista si uzurpuje vytvářet společnost s jeho pravidly bez ohledu na to, jakou představu má o společnosti její zbytek, socialista je tupá intolerantní hmota válcující jakoukoliv po svobodě toužící opozici

Jak to vypadá v Čechách?

1. ČSSD a KSČ berou cca 30 až 35% a deklarují se jako čistí bolševici a socialisté
2. ANO – stát jako firma implikující pravici 20%, ale ve skutečnosti jenom jiní, horší bolševici se základem v komunistických tajných bezpečnostních složkách
3. KDU-ČSL – gel, který se vtírá tu tomu, tu někomu jinému. Deklaruje je se jako klidná síla, ve výsledku socialistická modelína
4. TOP09 – politická strana, která vykrystalizovala jako nástroj korporační zběsilosti, výsledkem její činnosti jsou vazby na ty nejhorší mafiánské organizace, idiotský daňový systém a přemíra politiků, které většina občanů, ani zbytek politické scény nemůže neakceptovat
5. ODS – jiná ČSSD. Jestli do ČSSD po roce 1989 nalezla polovina komunistů, tak naproti tomu do ODS po roce 1989 nalezla polovina komunistů. Jestli ČSSD kradla jako oranžová růže, ODS kradla jako modrá straka. ODS se deklarovala jako pravicová, ale komunistické geny byly mnohem silnější.
6. Zbytek politických stran vydá za stejný výsledek: šílení zelení, … cokoliv Vás napadne. Rozhodně zatím nic, co by pochopilo, že občan volí koblihu z jakékoliv ruky.

Může se tvářit jako pravá, ve skutečnosti je to levé chapadlo omotáno za zády, v rukou má koblihu, desítku pivo a klobásu z mouky, písku a rozemletých kostí bez masa.

Včera jsem měl puštěnou tu naší vaší českotelevizní komedii. A bavil jsem se náramně. Soudruzi udělali opět Zprávy ve stylu Události ala KSČ osmdesátá léta. Soudruh Dvořák (současný ředitel ČT, člen KSČ) nám naservíroval zprávy o chovu masa, bejků, prasat, akorát sebe včera nezmínil. Nádherná publicistika v čase Zpráv (chápe někdo v ČT, co jsou Zprávy?) nám umožnila nahlédnout do problematiky JZD jako za komunistů (tedy za komunisty Dvořáka a jiných komunistů v Radě ČT, v parlamentu a jiných spolků falešně se vydávajících za demokratické).

Soudruzi nás informovali, že výkupní ceny vepřového jsou nižší než náklady na výrobu. Inu trh, řeknete si a těšíte se na snížené ceny vepřového. I nepracující cikán ze sociálního příspěvku 60 litrů měsíčně konečně nakrmí svojí rodinu stejně jako živořící pracující živnostník ze společného příjmu 30 litrů příjmů i s manželkou pracující ve státní správě v oboru zdravotnická výpomoc. Trh? Hovno trh! Jurečka.

Zemědělský ministerský kokot se postaví před kameru a se slzou v oku prohlásí, že zemědělci za tohoto stavu potřebují pomoc a každé prase zadotují 1600 českými korunami, aby zemědělec nebyl škodnej.

A komu kurva dotaci na to prase vemou? Nepracujícímu cikánovi? NE. Ministrovi zemědělství nebo neziskovce? Opět NE. Státnímu zaměstnanci? Opět kurva NE! Špatně hádáte? Vezmou to společně Babišem a Sobotkou živnostníkům a malým firmám. A Marián Jurečka se bude telit, jak umí pomáhat zemědělcům. A jelikož jsou Jurečka, Sobotka a Babiš prasata největší, a výkupní cena u nich trvale klesá, tak si přidělí 1 600 x 100 000. Miliarda sem, miliarda tam. Prasata si musí pomáhat!

Máme tady politickou totalitní scénu a je to ohromné socialistické strašidlo, které má sice část na pravé straně zahalenou mizerným hadrem s nasprejovaným nápisem pravice, ale dokáže se pohybovat jenom jedním směrem: k totalitnímu socialismu a nesvobodě. A za sebou vleče do horoucích pekel celou současnou občanskou společnost.

ZDROJ: Dan Nenos

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 303,00 Kč
Vybráno 23.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
94 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.