cikani
15.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Cikánská láska k dětem? Spíše k dávkám na ně. Očistec při „multikulti“ soužití v nemocnici

Sdílejte článek:

COM/ŽANETA LENFELDOVÁ 15|05|2016

Vzhledem k tomu, že nás prozatím ve větší míře míjí multikulturní obohacení ze současné migrační krize, neboť jí „hrdě“ čelíme všeobecnou bídou a postavením námezdních dělníků EU a tedy nemůžeme běžencům nabídnout komfort sociálního zázemí dle jejich představ, musíme si vystačit s již usazenou kočovnou menšinou, kterou integrujeme do naší společnosti již více jak 600 let. Jak se ním to daří?

Přečtěte si příběh matky z majoritní populace, která byla nucena pobývat v nemocnici s „dyzkryminovanou obětí českého rasismu“ a byla z tohoto zážitku natolik šokovaní, že se jej rozhodla sdílet na sociální síti: 

Vždycky jsem měla na cikány svůj názor. Ovšem to co jsem teď zažila v Hradecké nemocnici posledních 14 dní … Jsem v šoku a cítím povinnost se o to s Vámi podělit.

Ležíme 18. den na dětské chirurgii a posledních 14 dní bylo očistcem. K nám na pokoj byla dána paní (půl bílá, půl cikánka) ve věku 21 let. 3 a půl leté dítě doma, hospitalizována s chlapečkem rok a pět měsíců a v bříšku třetí ( pátý měsíc těhotenství).

Za celých 14 dní jsem na chlapečka neslyšela vlídné slovo, neviděla polibek, pohlazení, utěšení (chlapeček byl po operaci). Dva dny a dvě noci ležel na JIP sám. Matka se údajně nemohla koukat na jeho utrpení. Když je dali k nám na pokoj, tak první noc ho tam též nechala samotného. Sestry si ho nevšímali a tak nám se spolubydlící paní nezbylo nic jiného než se o něj postarat (pokud nechcete probudit vlastní děti, co Vám zbyde, že ?).

Následující den tu již paní spala. Uráčila se ale dopravit až v půl deváté večer. Toto je už samo o sobě dost husté, ovšem slovník, mířený k dítěti! Psychopate , debile, drž hubu, jdi do prdele, ty píčo, hajzle, zabiju tě, nechci tě, seš hnusnej, tlusťochu, seš pitomej, blbej… a spousty dalších! Od rána do večera jen řev a nadávky. Bití chlapečka se také nebránila … herdy do zad, pohlavky. Strava dítěte – bonbony, párky, sušenky, křupky, chlebíčky, zákusky… Super ne? A když se chlapeček pozvracel dostal namláceno, vynadáno a paní vykřikovala, že je to z té nemocniční stravy.

Rodinné delegace (smradlavé, bezzubé) též perfektní ! Na závěr snad už jen – paní minimálně desetkrát denně chodila ven na cigáro, za celých 14 dní se dvakrát sprchovala a ani jednou si nevyčistila zuby …. Jo a měla sestřenici 33 let se skóre 10 dětí.

Tak a teď mi řekněte, za co a proč si tihle lidé zaslouží přídavky? Dětem z toho nic nekoupí, protože děti mají jen jako chovný dobytek pro výdělek. Kupují si z toho akorát tak cigára a chlast. Láska, výchova žádná… a tisíce na prdeli….

A pak si jde na úřad zažádat o porodné a přídavky člověk, který má jedno dítě, snaží se dát mu nějaký standard, když vše poplatí, tak se ze zbytku teda moc nerozšoupne, no a ten utře. Vzpomínám, když jsme šli před dvěma lety žádat my, jak se nám paní vysmála, co bychom jako chtěli s TÍMTO příjmem … My,totiž děti neživíme sračkama, nenadáváme jim, netlučeme je jak žito, nehulíme jak fabriky když jsou v břiše a nikdy bychom je neopustili a proto nemáme nárok!

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 622,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.