cikaprst
3.7.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Cikán bílému vyhrožovat může … naopak je to na kriminál

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Před lety jsem na Synkáči zařval, u tramvajové zastávky, na dvě vypasené cikánky, které právě okrádaly staršího pána, který se jim snažil neúspěšně vymanit z jejich obestoupení.

Zastávka byla plná lidí a když jsem se vydal pánovi na pomoc, všichni si najednou naléhavě potřebovali něco koupit v tabáku na zastávce.

Když jsem docílil toho, že pánovi vrátily portmonku a dělal jsem, že neslyším jejich výhrůžky o zabití mě a celé mojí rodiny a když dorazili na pomoc jejich „bodyguardi“ myslel jsem, že asi dostanu na budku.. Jenže jsem nestáhl ocas a na mě se lepícího cikána jsem dost silně odstrčil a postavil se jim, tak násilí pominulo a už jsem byl jen bílá svině a byl jsem ujištěn, že si mě najdou..

V ten samý okamžik projíždělo okolo policejní auto na které nějaké dvě ženy zuřivě mávaly, aby upoutaly jejich pozornost a aby se za jejich pomoci celý konflikt nějak ukončil.

Viděl jsem jim do tváří a nešlo si nepovšimnout jak otočili své hlavy a projeli dál směrem do Michle.
Cikánské komando se tetelilo blahem a jeden z těch cikánů mi řekl něco ve smyslu, že je sranda jak na bílé, ti bílí policajti serou..

Pak mi přijela 11 a já za doprovodu jednoho z těch cikánů nastoupil a odjel.. Cestou na mě dělal posunky, že mě podřízne a šklebil se jak debil. 

Tak jsem se na něho taky šklebil a naznačoval mu, aby tedy konal. Asi na třetí zastávce jsem ho zřejmě přestal bavit a tak se slovy ještě se uvidíme a mrknutím, vylezl z tramvaje..

A proč to píšu?

Umíte si představit co by se dělo, kdybych za ním přes ten vůz zašel a jednu mu napálil do té jeho šklebící se držky?  Já dnes už ano. Stačí se podívat směrem k Filipovi Grznárovi, který neudělal naprosto nic jiného, než dělají oni.

A víte co mě na tom znepokojuje nejvíc? To, že tohle rozhodnutí, stíhat ho za stejné projevy, kterými oni častují nás, je posadí ještě pevněji do sedla. Teď už si spousta lidí rozmyslí se jim postavit a bránit sebe nebo se někoho zastat.

A věřte mi, oni to vědí, oni to znají a za tohle vstřícné gesto naší policie někdo strašně zaplatí. Ale to bude málokdo z nich spojovat s tím, že za to mohou oni a ta jejich „korektní politika“. Trestají se tady lidi, kteří se brání. Grznár vyslal vzkaz, že mu není lhostejné to, že cikáni vyhrožují rodině chomutovského střelce. 

A tak prostě nečekejte, že až se dostanete někdy do podobné situace, že by Vám snad někdo pomohl…

ZDROJ: Pavel B. Reichl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.