6.6.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Chytry Cygan lepši jak hlupa blondyna

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 06|06|2014

V pruběhu června bude synkum ve vladě předloženy materyjal, pomoci kereho bude doporučene navyšeni počtu Cyganu ve vladě, a to z nuly na několik. Je to materyjal, kery pochazi jednoznačně z mojeho schematu Mordoru, kery ma za ukol rozvratit statni zřizeni v Česku a EvroSajuzu.

 

 

Na prvni pohled to vypada hezky, bo by přece bylo fajne, kdyby se jakysik chytry Cygan ujmul minysterstva. Jenže synci ve vladě netuši, že hned jak projde tento požadavek na zvyhodněni dle rasy a narodnosti, přidu dalši moje žadosti. 

 

Už mam připraveny dalši materyjal, kery pomoci pozityvni dyskryminace pomože dostat do vlady zastupce Gorolu a vitmanskych synku. Goroli by robili na minysterstvu obchodu, kaj by se mohli s Vitmancama střidat, bo šmelit ..teda obchodovat, umi obě menšiny dokonale. 

 

Dalšim krokem bude zajistit, aby se aji dalši skupiny, menšiny a dalši vrstvy obyvatelstva necitily dyskryminovane. A tak by se jakysik hodny pedofil mohl chopit minysterstva školstvi, bo jak znamo pedofilove na rozdil od pedagogu maju děcka opravdu radi. Pote, co odešel ten spravedlivy minyster kery umožnil rozkradani baraku a jine hovadstva noveho občanskeho zakonika, tak ve vladě neni žaden štyrprocentni, tuž to by se mělo tež napravit, aby si v bruseli kdosik nestěžoval.

 

Spravedliva kvota bab a chlopu ve vladě by tež měla odpovidat realnemu stavu 51:49. A nakonec by mělo dojit k narovnani hlupych a chytrych, bo hlupych mame dost, ale jejich podil ve vladě je jiny jak ve společnosti, to by se mělo tež napravit, aby se ty hlupe necitily blbě, zebraly si pozityvni přiklad a ve škole se lip učily.

 

 

Je zajimave, že ten program na rozvraceni statni spravy v Česku a EvroSajuzu ještě nikdo neprohlidnul. Nesmyslne požadavky, nesmyslne kvoty na kdejaku slepicu, metoda rozděl a panuj, pozityvni dyskriminace kdejake menšiny. Lidi su hlupi a netuši, že dyktatura proletaryjatu je furt enem brutalni dyktatura. Že pozityvni dyskryminace je furt enem brutalni dyskryminace, kera zabrani chytremu děckovi jit na školu a misto něho tam bude idyjot, jehož jedina kvalifikace je jina koža taty.

 

Za všema pachatelama dobra je schovane to stare zlo. A oni dobře vědi, že diky povinnym kvotam, pozityvni dyskriminaci menšin a uchylu vnesou do života pracovite společnosti chaos a rozklad. Nekompetentni idyjoti pak rozloži system zevnitř, bo tam, kde bude na uřadě idyjot se spravnou barvou kože, bude muset byt tym lidi, keři za něho budu robit.

 

A o to nam v Mordoru ide. Aby se lidi na vesnicach a ve městach rvali mezi sebu a my abyzme měli čas na čorky.

 

Welcome in Mordor…

 

Ladislav Větvička, hlasatel pravdy a lasky, ředitel Mordoru

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč)

***** Celkem za měsíc: 4 875,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
1 komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.