sexual-harassment-624x431
8.11.2017
Kategorie: Společnost

Chci být odsouzen

Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK

A je to tady. Americké filmové i jiné hérečky se konečně rozhodly veřejně vystou­pit. Po mnohaletém psychicky drásavém vyčkávání světu vyjevily strašli­vou pravdu o tom, že před mnohdy několika desítkami let byly sexuálně obtěžovány, někdy případně i znásilněny.

Bez ohledu na to, že cesta nezanedbatelného počtu mladých adeptek na fil­mové role a s tím spojenou slávu a peníze prokazatelně vedla přes postele reži­sérů, producentů a dalších magnátů pohybujících se v oblasti amerického filmo­vého průmyslu, se tyto dnes již většinou botoxem a plastikami značně znetvo­řené „he­recké stařeny“ rozhodly si „ulevit“. Docela pikantní je skutečnost, že se tak stalo doslova masově.

A tak se postupně dovídáme, na jakou část těla a kolikrát jim ten který „muž­ský zlosyn“ sáhl, případně co a jak s ní, chudinkou, bez jejího souhlasu a proti jejímu odporu dělal. Paradoxem je, že dnes by již za podobné aktivity pravděpo­dobně musely nějakému muži, gerontofilovi, zaplatit.

Jak se ukazuje, lidská blbost již překračuje všechny dosud představitelné meze. Těžko si dnes můžeme představit, co všechno nás ještě v blízké budouc­nosti čeká.

Vzpomínám si na českým soudem řešený případ, který se zabýval tak složitým problémem, jakým je objetí „oběti“ jejím nadřízeným, při němž se údajně dotkla těla dvou osob opačného pohlaví tak, že ňadra ženy se prý dostala do fyzického kon­taktu s tělem muže.

No, zkuste obejmout ženu bez tohoto kontaktu. Jediná, která by z tohoto hlediska připadala v úvahu, by byla asi jen Katharine Hepburnová.

Podivuhodné je, že s takovými volovinami přišli na svět právě Američané, kteří se, jak ukazuje většina jejich filmů, objímají v podstatě permanentně. Zejména při masovém happy-endu.

Přestože jsme sice v tomto „oboru“ za Amerikou ještě značně pozadu, vývoj u nás jistě půjde podobným směrem. A tak jsem dospěl k závěru, že nebudu čekat na to, až budu za podobný čin sám obviněn.

Vyzývám tedy naše policejní orgány, aby proti mně zakročily. Před několika dny jsem byl bohužel na pohřbu svého starého kamaráda. Při této příležitosti jsem se srdečně objal s jeho ženou (vdovou) a dvěma již dospělými dcerami.

Při těchto kontaktech jsem se zcela jistě dotknul i jejich výše uvedených inkrimino­va­ných míst. Dotek je prostě dotek a viník musí pykat. Přece to nemůže někomu projít a jinému ne. Prosím, chci být po právu odsouzen!

vaclav-husak53659552_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
96 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.