10.8.2013
Kategorie: Politika

Česko prý míří k předčasným volbám …

Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ 10|08|2013

… papouškují redaktoři, novináři a další hlásné trouby, opakující se mezi sebou navzájem. No, to je mi novina. Ano, Česko bezpochyby někam míří.

 

 

Kam, to ukáže až čas. A ty milý občane, bys si toto vše měl už konečně jednou zapamatovat. To, jaká máš očekávání, a také to, kam to nakonec dospěje. Snad to nebude Balkán, nebo ještě něco horšího. Uvidíte „konečně“ sami. Chtělo by se mi spolu s klasikem říci, že kdyby blbost nadnášela, nadnášela by se ona „většina“ občanů, o které se opírá a kterými argumentuje například ČSSD, kdesi v „luftě“, u stropů svých příbytků. A já bych o ty „hlupáky“ (jsem si až bolestně vědom faktu, že jsme za hlupáky mnohdy všichni, a ne že ne) nezakopával na každém kroku. Raději už ani nevycházím, a když už opravdu musím, raději se s nikým moc nebavím. To je prostý fakt. Zcela bez urážky.

 

Už mne ani nebaví psát o politice, o kterou se bůhví proč zajímám cca od svých 13 let. Asi nějaká úchylka, o jejímž původu nemám ponětí. Jedno vím zcela jistě, žádný přínos, to pro mne nikdy nemělo, ba naopak. Nemohl jsem studovat, nebyl jsem oblíben v kolektivu spolupracovníků, byl jsem vždy spíš na obtíž, ať jsem se vyskytoval kdekoliv. V listopadu, jsem se vehementně a bez rozmyslu vrhl do „aktuálního“ dění, kdy se nám spolu s jedním dlouholetým zaměstnancem, podařilo přemluvit dav zaměstnanců na nádvoří fabriky (Amati), kde se je soudruh ředitel, soudruh předseda KSČ a další, snažili přesvědčit, že zúčastnit se generální stávky, ničemu neprospěje a jim osobně to taky nic dobrého nepřinese. No, podařilo se nám, přesvědčit ten bohabojný lid, aby neposlouchal plané řeči a aby se připojil k celostátní generální stávce. Po zásluze, jak už to v životě tak bývá, jsme byli první, kdo museli fabriku opustit, po té když si bývalí soudruzi zahodivší červené průkazky, získali opět důvěru zaměstnanců a z fabriky si udělali s.r.očko, které bezostyšně vytunelovali a převedli majetek svým manželkám, svým soudruhům a podobně. To jistě znáte. Vylepšil jsem to tím, že jsem na to po celou dobu upozorňoval. No, od té doby, se pravda živím, jak umím. Nepřišel jsem ale v životě o možnost studovat, o možnost pracovat a o možnost být svobodným člověkem proto, abych dnes držel hubu a krok; dnes, když se tito lidé a jim podobní, opět snaží uchopit i moc politickou. Kdy o tu ekonomickou, a tedy skutečnou, nepřišli vlastně nikdy. A proč to vlastně říkám a píšu? Nechci se zalíbit, jen tím asi ospravedlňuji své názory, nic víc. Myslím si totiž, že na ně mám beze zbytku nárok. Zaplatil jsem za ně už dost vysokou cenu, a jistě nejen já. Takových „obyčejných“ lidí, bude jistě mnoho.

 

 

Nebudu tedy mlčet ani dnes, když se moci opět chápe klaka prodejných a všehoschopných komunistických pohrobků, kterým nejde o nic míň, než zase zavést staré pořádky, a neštítí se proto vůbec ničeho. Včetně vyvolávání toho nejhoršího, co v lidech je. Zeman a jeho vláda poskoků, řízených bůhví kým, je to nejhorší, co tuto zemi mohlo v současném neutěšeném stavu potkat. Jako důkaz a doklad řečeného, postačí pouze promyslet a rozebrat jedinou větu nově nainstalovaného premiéra Rusnoka, o tom, že je potřeba nalít miliardy tam kam patří. Co tím asi myslel? Věříte snad, že, tyto miliardy budou opravdu investovány a řádně využity, bez toho aby byly jejich neprůhledné toky zneužívány? Jste si jisti, že se u těchto úvah nevznášíte kdesi u stropu svého příbytku? Opravdu?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč)

***** Celkem za měsíc: 4 875,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
loading...
4 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.