turcipha2
24.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Česká policie zadržela skupinu obohacovačů neevropského vzezření

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN HOFÍREK

Třeba přece jen neskončíme jako v Německu…

Těch sedm „statečných“, kteří zkopali v Praze číšníka tak, že skončil na operačním sále, vykonalo svým činem nechtěně i jednu velice pozitivní věc. Stát se to v Paříži, Berlíně, Marseille či Londýně, nikdo by tam na takovouto banální epizodu nezareagoval.

Vždyť kdyby měly tamější sdělovací prostředky referovat o každém domorodci, zmláceném migranty, nemohly by nejspíš dělat nic jiného. U nás se ale taková událost okamžitě dostala na první stránky novin a do hlavních zpráv dne.

A právě to je tím pozitivem. Znamená to totiž, že fyzické napadání českých občanů neevropsky vyhlížejícími individui u nás není něčím běžným, ale stále ještě výjimečným. A že tedy snad (pokud nebudeme blbí) máme jistou šanci uchránit svá města a svou zemi od osudu výše zmíněných západoevropských metropolí.

Jsem v tomto směru bohužel skeptik. Jestliže pravidelně už po celá desetiletí volíme strany a lidi, vyznávající multikulturní ideály, pak dříve či později budeme žít v zemi, obohacené o rváče a výtržníky podobné těm, které můžeme vidět na instruktážním videu z místa činu.

V tomto případě to pravděpodobně skončí tak, že tito (prý) Nizozemci budou po nějakém čase, až se uklidní emoce rozjitřené veřejnosti, v tichosti propuštěni a posláni domů. Ovšem již to, že si naši policisté troufnuli zadržet snědé občany Evropské unie, si jako odvážný čin zaslouží naše uznání.

Možná, že naše budoucnost přece jen není úplně hnědá…

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.