1.4.2014
Kategorie: Politika

Černý brejle aneb co týden dal

Sdílejte článek:

BRAK EXSTRÖM 01|04|2014

Tak konečně se odkopal i soudruh odborář s hodinkama s vodotryskem, který nosí pod dělnickou flanelofkou, aby mu je nezáviděli proletářííí, který zastupuje, a který si na ně nevydělaj v čistým ani za rok nebo za dva. Prej, kurva, vykořisťovatel platí málo do společnýho sociálního měšce, parazit jeden, tak mu pořádně zafutrovat, aby bylo na hodinky pro všecky obyčejný člověky.

 

 

Je to přece jasný, fabrikant, živnostník, nebo podobnej dobytek, co tak nějak není úplně pod kontrolou ROH sice dává vykořisťovanejm odborářům práci, ale za ni málo kaček! Nezájem, že půlku shrábne erár hned, nezájem nějaký dépéhá a další daně, nezájem energie, nájmy a podobný píčoviny, litr měsíčně navíc a basta fidli! Nejmenší slovo, co, kurva soudruzi? Kdo na to nemá, ať nepodniká! Šak se podívejte jak nás pantáta stát dobře umí zaplatit na ÚV ČMKOS. Všecko zestátnit a bude zase dobře! Buržoázní parazity zlikvidovat jako třídu!

 

I Anofert Bureš, náš velkomožný minister přerozdělování, to má jasně narýsovaný. Financpolicajty na každýho, kdo má blbý kecy a na všechny, kdo mu málo topí pod kotlem dotací. To by bylo, aby nebylo. Pořádek a klid na práci.

 

Už mu to prej závidí i Bohouš Usměvavý. Nějak si spočítal, že jen za jeden měsíc , co se z rozpočtu Andymu valí na zkvalitnění benzínu a nafty, by pořídil v Praze kolem sedmdesáti luxusních bytů. Už by se nemusel mrcasit s náhradama a dělat ze sebe debila, že to jako projezdil do Slavkova. Možná by taky s dotační vatou v baloňáku nevypadal jako věčně se smějící idiot, nevědící čemu. Nasadil by černý brejle, zlatej zub a byl by za drsoně Mouku, nebo jak se jmenoval ten pohodovej vycházkář před garáží.

 

 

No, taková jedna parta podobnejch drsoňů měla o víkendu v Praze sjezd. SPOZ Zemanovci se zovali, ale prej se radši přejmenujou, aby si někdo nemyslel, že je Miloš Viróza I. pase, nebo snad voni jeho. Kupodivu novej název není: Banda vochlastů, co chtějí přes Zemana ke korytům, ale jen SPOZ. Tak tomu nějak nerozumím?

 

Asi tak jako Barack Husseinovič a Timurova parta eurobolševiků z Bruselu, který chrastí sankcema a posílaj do Moskvy výhružný supliky Voloďovi, kterej je má evidentně u prdele. Tak dlouho budujou pro všechny obyčejný Evropany a pokrokový Američany sociální dobro, že už je nikdo ani nebere vážně. Číňan se jim směje, Rus otáčí kohoutkem od plynu a tak soudruzi ani pomalu nestačí tisknout nekrytý ojra na vlastní funus a čumí s otevřenou hubou na ten bordel, co se jim jako všem sociálkomunistů hroutí.

 

Na závěr snad jen dvě dobrý zprávy. Snad se blýská. Na Slovensku dostal od voličů solidní ránu rudej populista, představující tu nejhorší esenci bývalých nomenklaturních kádrů a současnejch euro dobroserů a ve Francii se snad po Hollandeho fantasmagorickým sociálexterému podařilo obyvatelstvu alespoň trochu otevřít oči a vypráskat neobolševiky alespoň z radnic. Tak uvidíme …

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
2 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.