TrumpProtest1123
31.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Černošský rasismus versus Donald Trump

Sdílejte článek:

JIŘINA KORČÁKOVÁ 31|03|2016

Fašistická a rasistická grupa zločinců Black Lives Matter podporovaná „demokratickou“ (!) vládou a médii (včetně holywoodských filmových hvězd). Stačí odpovědět All lives Matter a skončíte v bezvědomí v nemocnici zle domlácený, pokud vůbec přežijete. Útočí zásadně ve skupinách, i když se vyskytly i útoky jednotlivců. Operují převážně na univerzitách a ve školách, na mítincích a všude, kde se vyskytuje větší množství lidí.

.

Jsou cílevědomě využíváni proti Trumpovi na jeho předvolebních shromážděních. Páchají těžké násilí, které může skončit i smrtí, prakticky beztrestně. V atmosféře, kdy dokonce i policisté a vůbec každý, kdo se byť i jen dotkne černošského zločince (i kdyby to byl drogový dealer, lupič a vrah), skončí před soudem a hrozí mu dlouhodobý pobyt za mřížemi, lynč a smrt, nikdo nechce riskovat obvinění z rasismu – nikdo kromě černochů, oni přeci nemohou být rasisté!
 
Takže ve jménu boje proti rasismu vítězí rasismus na celé čáře. Černošský rasismus. Vlezou vám na předvolební shromáždění seberou kandidátovi mikrofon a vykřikují do světa – Lynčujte! Zabíjejte bílé! Ano! Tak daleko už to došlo! 
Když se Donald Trump bránil a jeho ochranka jim to prostě nedovolila, byl Donald Trump obviněn z násilí a rasismu! A jeho protivníci se samozřejmě hned snaží urvat nějaký ten bod. Nikdo z potrhlých „demokratů“ (kteří ovšem nejsou demokratičtí, ani co by se za nehet vlezlo) si patrně neuvědomuje to nebezpečí – až se bílá většina rozzuří a začne odpovídat, žádné zákony proti zbraním nepomůžou.
 
A s kýmpak to spojují své síly černošští rasisté? Řekněte to naplno. Když to nejsou rovnou muslimové, jsou to komunisté nebo se alespoň tváří, jak ohromně sympatizují s levicí – MUSÍ BÝT OVŠEM ČERNÁ!
 .
 
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.