20.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Čechům to žrádlo stačí …

Sdílejte článek:

RED HOOK 20|08|2015

Tak jsem se dočetl, že většina stejných potravin je v Německu levnější, než u nás. A že jsou kvalitnější. Nevím jak koho, ale mě tohle docela sere. I když se navenek tvářím, že je mi to šumák. 

Je to další důkaz pro mou teorii, že plebs je pro ty nahoře něco jako cholera, černej kašel, nechtěnej opar na prdeli nebo tak něco. Že plebs, kterej se snaží přežít, je tu navíc. A jediný proč je trpěn je to, že bez něj by nebylo koho jebat.

Jeden model z jakéhosi nadnárodního obchodního řetězce prohlásil, že národ, kterej vaří podle Hrušky, by měl držet tlamu a že by měl bejt rád, že vůbec něco k jídlu dostane. Něco, po čem neumře hned, ale až pozdějc.

odpad

Pan oligarchoidní ministr Babiš, jehož Agrofert aspiruje na třetí Michelinskou hvězdu za chuťově vyváženou imitaci drožďové džůveče, servírované s plynovou maskou řek, že o tomto ví. Vyjádřil se takto – „tyhlety statistiky jsou hodně dynamické, takže navíc v minulých se za Kalouska rozkradlo všechno… registrační pokladny toto odstraní po všech stránkách…“

Ministr Dienstbier prohlásil, že pokud se genderově vyváží slabikář, nevidí v tom problém. Navíc on, jako ministr pro rovné příležitosti, se svým majestátem zasadí o to, aby odpadky, co se k nám svážej z okolních států, mohli žrát všichni bez rozdílu.

Pan premiér Sobotka se nevyjádřil nijak, jelikož byl po požití dia Nutelly na odstranění zubního kamene. Jeho mluvčí uvedl, že pan premiér zatím kamenem naplnil jednu a půl japanky. Svolává kvůli tomu bezpečnostní radu státu, kde chce nechat prošetřit, co ti zmrdi do té Nutelly kromě skelné vaty dávaj.

Pan prezident celé toto považuje za přehnané, protože kdybychom celý život jedli prasata jako on, nemuseli bychom se trápit, co to k nám dovážej za siláž. Jeho mluvčí pan Ovčáček k tomu dodal, že pokud si má on něco myslet, myslí si totéž. Navíc že o tomhle problému psal již před lety v Haló novinách. Článek měl název „Stalin gentleman“. Pan prezident k tomu dodal, že onen článek viděl vpravo uprostřed až dole. Viděl ho proto, že Haló noviny čte pečlivě a do dna.

Prostě nadnárodní řetězce nás vosíraj, co to jde. Jsme pro ně póvl. Tlupa debilů, co se ještě před pár lety dorozumívala posunky. A ti naši věrozvěsti, co nám ukazujou, kudy se nejlíp dostat do hajzlu, místo aby přitvrdili normy, zavedou elektronický pokladny.

Jako já je i chápu. Vždycky je jednodušší nakopat prdel tomu, kdo se nemá šanci bránit. A taky chápu, že možnost vyrábět potraviny z toho, co je zrovna nejlevnější je dobrej byznys. A že ti, co tenhle byznys dělaj, maj prachy a vliv a všechno. Ale i když to chápu, tak mě to stejně sere.

Malá drobnost – pamatuju, že kdysi byla štangle Loveckýho salámu tak vysušená, že s ní šlo zatloukat hřebíky. Dnešní Loveckej salám můžete jíst lžící. Prý je to kvůli tomu, že je zdravější. Že je v něm víc fitness sádla. Asi devadesát procent. Ufff, tohle je fakt na palici.

Abych se v tom neplácal – celý je to o tom, že výrobci a následně prodejci vám můžou prodat cokoliv, co vás zabije až pozdějc. Těm nahoře je to jedno, protože lidí je dost. Ti, co už přecpáním nemohli a zhasli, jsou průběžně nahrazováni. Systém funguje. Aby to ale nevypadalo, že se nedělá vůbec nic, voserou se hospodští. Jo. Tohle je dobrej Absurdistán.

Tačvúd s Gerkonem se mě ráno ptali, co teda budeme jíst, když v obchodech je to samý svinstvo. Jsem jim řek, že chvíli pojedem na práně a až kytky vyrostou, udrží nás při životě THC. Moc se jim to nezdálo, ale slíbili mi, že to vydrží.

Dnes bude chcát. Celej den. Bez přestání. Dnes bude prostě nádherně.

To je vše.

ZDROJ: Fcb Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.