manager817
26.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Čas na změnu!

Sdílejte článek:

Významným milníkem v životě každého rodiče je okamžik, kdy odchází dítě z domova. Potomci se často nemohou dočkat vlastní oázy klidu a pohody. Těší se na soukromí, volnost a velké životní změny. Zkrátka, konečně se postaví na vlastní nohy. Co se týče rodičů, s nimi je to poněkud horší.

Změna je život

Právě osamocené rodiče totiž ve většině případů pohltí „syndrom prázdného hnízda“, najednou netuší, co s volným časem, kam směřovat dosavadní intenzivní péči a mnohdy tak musí přehodnotit současný způsob života. Často dochází, v nyní nezvykle prázdné domácnosti, k hádkám a napjaté atmosféře. Každý se se vzniklou situací potřebuje vypořádat jinak, to je jasné, neutápějte se ve smutku však příliš dlouho. Uvědomte si, že pro vás dva je to nový začátek, tak chyťte příležitost za pačesy a zkuste něco nového, bláznivého… Je čas na změnu – třeba bydlení!

Příroda nebo ruch velkoměsta

Po odchodu potomků z domova se současné bydlení stává často nevyhovujícím útočištěm. Je příliš velké i náročné na úklid. A tak zkuste popřemýšlet nad změnou. Chtěli jste se vždy odstěhovat na venkov, do přírody nebo do samotného centra města? Nač to stále odsouvat, právě teď je ten správný čas. Zařizování nového bydlení navíc příjemně zaměstná vaši i partnerovu mysl a nebudete tak nuceni intenzivně myslet na smutek způsobeným odchodem vašich dospělých dětí.

Kde hledat?

Máte-li jasnou představu o svém vysněném příbytku, obraťte se na své přátele i blízké, zeptejte se ve svém okolí, pohledejte v tištěných inzertních plátcích a zjistěte, jaká je situace na internetu – dnes totiž existuje nespočet webových portálů a stránek na sociálních sítích věnující se právě trhu s realitami. Nabídka nemovitostí k prodeji je opravdu široká, vybírat můžete od malých či větších chat a chalup v odlehlých končinách, přes luxusní byty v centru kulturního dění až po menší rodinné domky na okraji měst.

Nechte si poradit

Změna bydlení je však velmi náročná a zdlouhavá. Pokud si chcete celý proces zjednodušit, využijte pomoc odborníků, tedy realitní kanceláře. Budete muset sice vynaložit o něco více finančních prostředků, na druhou stranu však získáte silného a v oboru znalého partnera, který ochotně pomůže nejen se sháněním nového bydlení, ale také s prodejem domu stávajícího. Zajistí komunikaci s uchazeči či úřady a další potřebné formality týkající se změny bydlení.

Začíná nová etapa života, tak se neutápějte ve smutku a pusťte se do změny!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.