zbysek
12.3.2017
Kategorie: Humor

Budu ho mít 6,4 cm delšího a tvrdýho jak šutr

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

… a k tomu pevný čtyřky a k nim kvalitní push-up podprsenku… Tak mi dneska, stejně jako skoro každý den přišla na soukromej a všechny firemní maily nabídka na zaručené prodloužení penisu o 6,4 cm (jen) zaručeně přírodníma preparátama s tím, že ho budu mít nejen delšího, ale i tvrdýho, jako šutr.

Mimo toho, mi někdo jiný nabídl přírodní zvětšení a zpevnění koz na čtyřky během 14 dní, další zase podprsenku pro bujná ňadra a stahovací kalhotky proti strijím. No a aby toho nebylo málo, dnes se se mnou chtějí seznámit dokonce tři Ukrajinky, z toho dvě píšou že se do mne zamilovaly a třetí, že si mne vezme a bude vařit a uklízet a mít se mnou spoustu dětí. Ve chvíli, kdy jsem byl zmaten jak luční včela, nevěda, kterou z Ukrajinek zvolit, přišla mi nabídka na zaručené zvětšení a zpevnění ňader. Tak jsem zmaten zcela, protože mi k tomu ještě přišla nabídka, že budu mít plochý a pevný břicho a svaly jako kulturista bez cvičení, když budu polykat nějaký pilule. Dorazila to zpráva, že jsem zdědil 1,7 mil. USD. Tolik nádhernejch, zpráv až je člověk ve stresu.

Ne, nebojte, nehodlám se ve zralém věku měnit na shemale a ani nenaskakuju na blbosti jako zaručené prodloužení pinďoura. Tak, sice, i když jsem shodil 12 kilo, ještě trochu kozy mám, ale pochybuju, že dělaj push-upky 115/A a navíc by pak ty moje kozy vypadaly pod košilí ještě větší. Takže tabletky na zvětšení a zpevnění ňader a podprda padaj taky. Ostatně, stejně ty push-upky nechápu. Jasně, chápu, že „obal prodává“, ale co po rozbalení? Jednou jsem se takhle nechal nalákat hezkým obalem nějaký tyčinky a když jsem ji rozbalil a ochutnal, šla to do koše. U těch push-upek jsem kdysi v jednom obdobném případě reagoval podobně. No a stahovací kalhotky 3XL možná mít budou, ale zase nemám strije.

Mému synkovi je polovina let co mně a taky má trochu pupík a to chodí do posilovny a hraje florbal. Jenže oba jsme gurmáni a rádi Plzničku, tak by asi ty pilule taky nezabraly. Řekl bych že nezaberou nikdy. No a Ukrajinky? Já to nepočítal, ale letos mi jich na všechny moje maily napsalo snad 30 a poslaly fotku. Inu krásné holky, posuďte sami:

   

Ale proč to všechno píšu? Snad si to pár těch důvěřivých přečte a nebude nikam nic posílat a nic objednávat.  Trochu je mi líto těch, co na tyhle maily naletěj. Ale ne nadarmo se říká, že blbost neomlouvá. Pak se nedivím, že ti samí lidi naletěj opakovaně Sobotkovi na jeho předvolební sliby. Takže vlastně, dobře jim tak. Celej net je plnej článků lékařů o tom, že pinďour zvětšit a prodloužit jinak, než operativně nejde, to samé se týká ženských ňader. Ale blbci objednávaj a sněj o 25 cm péru. Celej net je plnej varování, že ty krásný Ukrajinky jsou vocasáci, co seděj večer upocený ve slipech u compu, píšou odněkud z Ontaria či podobně (stačí se podívat na zdroják mailu) a po dvou třech mailech napíšou, že potřebujou poslat 300 – 700 EURo, protože nemaj na letenku.

Je šílený vidět na netu, kolik blbů pak brečí, že holka nepřiletěla. To samý je „dědictví“ – když někdo odpoví, obratem mu přijde požadavek na zaslání finanční zálohy na úhradu administračních poplatků s dědickým řízením. No a hubnutí a shození bez cvičení? Tak jediní, kdo opravdu shodili, jsou Zbyšek, Robert a Jarda:

   

Spousta lidí na tyhle kraviny nenaletí, ale další spousta ano. Tak lidi, vykašlete se na Matrix a neblbněte, život je v realitě a tak holt někdy bývá tvrdá. No a pokud jsou přes všechna varování někteří z vás blbí tupci, pak dobře vám tak. Klidně si pošlete Ukrajince 700 EURo na letenku, to mne nebolí, ale k volbám prosím raději nechoďte, nebo tam kudrnáč Sobotka zůstane do důchodu a to by pak odnesli i ti, co blbci nejsou.

Tak, mějte všichni fajn den, i ti, co si myslej, že ho maj malýho, či malý.

ZDROJ: Michal Malý

maly

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.