28.12.2014
Kategorie: Multikulturní soužití, Politika

Budou se vyvracet mýty o Rómech. Za více jak 30 miliónů Kč!

Sdílejte článek:

RED 28|12|2014

Vláda se údajně rozhodla, že rasistickým Čechům konečně dokáže jak se mýlí ve svém pohledu na soužití s minoritní etnickou menšinou. Obzváště pak prý zacílí na skupinu latentních rasistů ve věku mezi 15 až 25 lety, kteří sami zřejmě dosti dobře nedokážou posoudit výhody multikulturního obohacování tradiční společnosti.  Celý projekt „Násilí z nenávisti“ má na starosti Agentura pro sociální začleňování, která může rozházet po spřátelených reklamních agenturách a na svých mzdách přes 33 500 000 korun (převážně z Norských fondů), jenž mají obrátit rasově popletenou českou mládež na cestu víry v lepší, sociálně spravedlivou, politicky korektní společnost šťastného vzájemného soužití.

Propagandistická masáž nezdárné české mládeže bude prý probíhat na komunikačních kanálech, kde ještě nebyla v minulých letech tak výrazná. Na na internetu a sociálních sítích, obzvláště pak na facebooku. K tomu se samozřejmě přidají již klasické inzeráty v tisku či na billboardech a reklamní spoty v televizích.  Budou se vyvracet mýty, které o Rómech na internetu kolují,  „tlumit“ zprávy, které by mohly podněcovat nesprávné reakce majoritní společnosti a součástí kampaně bude i blogýsek, který to všechno náležitě okomentuje. A ještě kilogramy potištěného papíru s „odbornými“ výstupy, přístupy, zástupy, postupy. Za 33 a půl mega, no neberme to!

policiestat

 Věřím, že výsledkem této Goebbelsovské akce bude „jistě“ mládež nová, mládež Gottwaldova, dnes tedy spíše Dientsbierova. Hlavně se však opět napakuje několik desítek parazitů přisátých na státním penězovodu, kteří si rozdělí desítky miliónů vyčleněných vládou na tento potěmkinovský projekt. Desítky miliónů ukradených daňovým poplatníkům, kteří mají právo jen takovéto mesmysly tiše akceptovat a zaplatit.

Není tedy náhodou čas poslat všechny podobně vydělávající dobrosery do zadele? Jaké asi mýty o Rómech a jak je budou vyvracet? Koho přesvědčí? Ty mladé lidi z většinové české populace, kteří žijí poblíž vyloučených lokalit nebo v obcích s výraznějším zastoupením cikánského etnika? Ty mladé lidi, kteří tam denně vidí svoje minoritní vrstevníky kšeftovat s perníkem, prohrávat dávky na automatech, od patnácti let vyrábět děti na „zisk“ či vyřizovat si celoživotní invalidní důchod na bolavá záda?

Nevážená vládo, až si podobnou kampaň zaplatí sojí poctivou prací pro společnost ona „diskriminovaná“ etnická menšina sama, bude mít jistou váhu. Úplně nejlepší by však bylo, pokud by takovýchto kampaní ani nebylo potřeba, jelikož by Rómové žili a pracovali dle všeobecně akceptovaných společenských pravidel. Pokud by chodili do škol, byli žádanými pracovitými a poctivými zaměstnanci či zakládali vlastní prosperující firmy odvádějící daně. Pokud by jejich jediným celoživotním cílem přestalo být „ojebávat gádže“ a zneužívat veškeré možné „výhody“ sociálního systému.

Jistě, problém však není prioritně v Rómech samotných. Je to z drtivé části problém zastupitelské dekoracie a jejich představitelů, politických prostitutů a jejich zkorumpovaných podržtašků, kteří nastavili v naší společnosti taková pravidla, která cikáni jen „šikovně“ využívají ve svůj prospěch.  Pravidla, která se pak jakýmisi propagandistickými akcemi za desítky miliónů snaží vládnoucí oligarchie přetavit v údajně falešné mýty, neboť jsou racionálně nevysvětlitelná. Pravidla, na kterých je založen celý současný eurosocialistický systém diskriminace produktivních občanů s přerozdělováním jimi vytvořených hodnot k politickým a sociálním parazitům.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...
37 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.