535394_article_photo_rvdqyhb_900x
19.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Budou Němci otročit státu, aby bylo na sociální dávky pro uprchlíky?

Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN

Pořádné pobouření v Německu vyvolala informace starosty města Waldenburgu, který zveřejnil prohlášení tzv. uprchlíků, kteří oznámili, že nemají v plánu pracovat a Němci je musí živit, proč? Protože je přece do Německa pozvala německá kancléřka Merkelová!

Informace byla zveřejněná na webu epochtimes.de starosta Bernd Pohlers (CDU) upozornil na argumenty uprchlíků odmítajících práci ve veřejném věstníku. Podle starosty uprchlíci řekli, že je pozvala kancléřka máma Merkelová a jako hosté tedy nemusejí pracovat.

Starosta měl obavu z reakci na zveřejnění pravdy o uprchlících odmítajících práci, ale rozhodl se tak učinit a nelhat občanům. Mnozí občané jeho města mu v reakci na to vyslovilo podporu a poděkováni za jeho odvahu říci pravdu. Samozřejmě, že celá věc se nelíbí multikulturním a proimigrantským neziskovkám a aktivistům …

Web Eurabia přinesl zajímavou zprávu: Ve čtvrtek zveřejnil Švýcarský statistický úřad studii, ze které vyplývá, že více než 90% imigrantů pobývajících v zemi na základě podané či vyřízené žádosti o azyl nepracuje a pobírá sociální dávky. V různých kantonech se počet azylantských dávkařů liší stejně jako výše vyplácených dávek. Ta v celofederálním průměru činí 1 087,- švýcarských franků čistého měsíčně.  Taky máte zájem?

Německá centrální banka navrhla vládě, aby postupně zvýšila hranici pro odchod do důchodu z nynějších 65 na 69 let. V opačném případě hrozí prý ekonomice výrazné potíže související s vyplácením sociálních dávek.

Tedy Němci, Švýcaři a možná i Češi budou muset makat jako otroci socialistického státu, aby bylo na sociální dávky pro uprchlíky a nemakačenka … A tohle čeká s rozvojem sociálního státu i nás v ČR! Mnozí občané si ztěžují, že v ČR pracují jak diví a nejsou schopní si vydělat na slušný život a divíte se? Když polovinu vašeho výdělku Vám legálně ukradne stát, který vyplácí sociální dávky a jehož vedení plánuje dovážet další uprchlíky a tedy potencionální příjemce sociálních dávek?

Asi bude dobré zavést nové heslo dnešního socialistického Eurosajuzu pro voliče probruselských stran: Vstříc světlým zítřkům! Vstříc dobrovolnému otroctví pro stát ve jménu multikulturalismu!

ZDROJ: Lukáš Lhoťan

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.