imiboat
20.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Buď zemřou oni, nebo zemřeme my

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Organizace Lékaři bez hranic a jiné tak zvané neziskovky, již delší dobu provozují plavidla, která vyzvedávají přivandrovalce hned u pobřeží Afriky, nebo přímo v přístavech a přepravují je do Evropy. Tyto velké lodě si organizace zakoupily z příspěvků naivních občanů Evropské unie, kteří je zasílali v domnění, že za ně budou nakoupeny léky a lékařská zařízení pro zlepšení lékařské péče přímo v Africe. Místo toho byly tyto finanční příspěvky zneužity k nákupu lodí. Neziskovky a lékaři tak místo toho, aby pomáhali v Africe nemocným, vozí nám do Evropy zdatné jedince invazní armády. Dopouštějí se tím zločinu podvodu, který však přerostl ve hrůzný zločin napomáhání agresi a přípravy války, který je jasně specifikován v mezinárodním právu a za který by měl být uplatňován trest hrdelní.

Drzost a nestoudnost těchto „neziskových organizací“ i když nikdo nechápe co to je za neziskovost, když si z ní lze platit nejen mzdy a různé osobní požitky, ale nakupovat lodě a provozovat bezplatnou lodní dopravu, se projevila i v jejich konstatování, že nařízení libyjské vlády o tom, že takzvané neziskovky nesmí v libyjských vodách nakládat přivandrovalce bude znamenat více mrtvých. A ve své nestoudnosti dále pokračovaly prohlášením, že pokud budou humanitární lodě vytlačeny ze Středozemního moře, bude v oblasti méně lodí zachraňujících tonoucí lidi.

Je třeba si uvědomit, že jediné řešení současného problému s přivandrovalci spočívá v těchto několika základních podmínkách:

1. Zabavit neziskovkám jejich plavidla a trestně stíhat jejich vedoucí pracovníky. Pokud budou i nadále v této protiprávní činnosti pokračovat, neziskovky zrušit a zabavit majetek.

2. Potopit všechna plavidla, která se nebudou bezezbytku řídit námořními předpisy, a u kterých bude jen pouhé podezření z pašeráctví, ihned u břehů Afriky.

3. Plavidla zastižená na moři s přivandrovalci okamžitě vracet do Afriky.

4. Velmi dobře si rozmyslet jakoukoliv finanční podporu pro tyto organizace.

Žádné jiné řešení neexistuje. Pokud bude dále pokračovat příliv přivandrovalců, nezemřou sice na moři oni, ale zato se staneme obětí genocidy my. Konec Západu by měl být spíše nazván koncem obyvatel Evropy, bílé rasy, křesťanského vyznání a řecko-římské kultury. V sázce je vše, o své budoucnosti rozhodneme my sami! 

ZDROJ: Miroslav Sládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.