5.12.2015
Kategorie: Společnost

Buď je Ransdorf idiot, nebo si asi vůbec nedovedeme představit jak soudruzi kradou

Sdílejte článek:

J.A.ROLAND 05|12|2015

Intelektuální elita ortodoxních českých bolševiků, soudruh europoslanec Míra Ransdorf si z brusele odskočil do švýcarské banky vybrat nějaký drobný na kafe. Je sice pravdou, že si svojí dřinou v Europarlamentu vydělá půl skoro půl míče měsíčně, ale částka, kterou si chtěl vycpat peněženku přeci jen malinko překvapila … téměř 9,5 miliardy korun. Kdo z vás to má, pánové?

Celej příběh je ještě o to zajímavější, že si duševní titán, o jehož dluzích si cvrlikají exekutoři na střeše, na celou akci připravil blbý doklady a jako společníky nějaký bílý koně ze Slovenska. Na přepážce se pak ještě rozčilovali, že jim úředník nechce hotovost vyplatit. Vždyť měli ty papíry skoro dobře a nějakej zasranej bankovní kapitalista dělá vofuky. Das ist nein šťastné zítřky, jak by řekl Míra multilingvista.

ransd

Tak ho i se slovenskými soudruhy ve Švýcarsku zavřeli. Juraj H. a Peter G. figurují podle obchodního rejstříku v jedné investiční firmě spolu s právníkem Petrem Kubíkem. Stejně se jmenuje i známý bratislavský právník, který vlastní pohledávku vůči městu Martin a figuroval i ve více konkurzních řízeních. Zajímavý souvislosti.

Nabízí se tedy celkem kardinální otázka: Na základě jakého předpokladu jel Ransdorf do Švýcarska s tím, že tam podojí místní banku o devět a půl miliardy kaček? Proč byl přesvědčen o tom, že to může normálně udělat? Co to mělo být za peníze?

Buď je nesvéprávný idiot, který naprosto nedokáže domyslet důsledky svých činů. Nebo ho Slováci přinutili násilím, ale proč by to dělali, proč by si vybrali zrovna jeho, když doma mají svejch šmejdů dost? Nebo je Míra zapletenej do nějakýho erárního tunelu a měl posloužit jako pračka peněz? Nebo si bolševici prostě takto odklání výdělky, který se jim „mimo oficiální zápis“ vyskytnou při boji za blaho obyčejného člověka?

Každopádně částka vyráží dech. Poctivej výdělek politickýho stachanovce to asi nebude. Opravdu zajímavý bude poslouchat jak se z toho nakonec bude vykrucovat. Švýcaři ho už propustili, vyšetřován z podvodu bude Ransdorf na svobodě, tak uvidíme s jakým vysvětlením soudruh přijde.

 

Zatím můžeme přemýšlet nad tím, že když jeden takovej rudej čučkař tam chtěl vybírat 9,5 mld., kolik tam asi maj i ti další, co, slovy Kalouska, kradou, že ani poledne nedrží a nám tady tvrdí jak musíme řádně platit daně, protože stát nemá peníze a potřebuje …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
42 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.