5.12.2015
Kategorie: Společnost

Buď je Ransdorf idiot, nebo si asi vůbec nedovedeme představit jak soudruzi kradou

Sdílejte článek:

J.A.ROLAND 05|12|2015

Intelektuální elita ortodoxních českých bolševiků, soudruh europoslanec Míra Ransdorf si z brusele odskočil do švýcarské banky vybrat nějaký drobný na kafe. Je sice pravdou, že si svojí dřinou v Europarlamentu vydělá půl skoro půl míče měsíčně, ale částka, kterou si chtěl vycpat peněženku přeci jen malinko překvapila … téměř 9,5 miliardy korun. Kdo z vás to má, pánové?

Celej příběh je ještě o to zajímavější, že si duševní titán, o jehož dluzích si cvrlikají exekutoři na střeše, na celou akci připravil blbý doklady a jako společníky nějaký bílý koně ze Slovenska. Na přepážce se pak ještě rozčilovali, že jim úředník nechce hotovost vyplatit. Vždyť měli ty papíry skoro dobře a nějakej zasranej bankovní kapitalista dělá vofuky. Das ist nein šťastné zítřky, jak by řekl Míra multilingvista.

ransd

Tak ho i se slovenskými soudruhy ve Švýcarsku zavřeli. Juraj H. a Peter G. figurují podle obchodního rejstříku v jedné investiční firmě spolu s právníkem Petrem Kubíkem. Stejně se jmenuje i známý bratislavský právník, který vlastní pohledávku vůči městu Martin a figuroval i ve více konkurzních řízeních. Zajímavý souvislosti.

Nabízí se tedy celkem kardinální otázka: Na základě jakého předpokladu jel Ransdorf do Švýcarska s tím, že tam podojí místní banku o devět a půl miliardy kaček? Proč byl přesvědčen o tom, že to může normálně udělat? Co to mělo být za peníze?

Buď je nesvéprávný idiot, který naprosto nedokáže domyslet důsledky svých činů. Nebo ho Slováci přinutili násilím, ale proč by to dělali, proč by si vybrali zrovna jeho, když doma mají svejch šmejdů dost? Nebo je Míra zapletenej do nějakýho erárního tunelu a měl posloužit jako pračka peněz? Nebo si bolševici prostě takto odklání výdělky, který se jim „mimo oficiální zápis“ vyskytnou při boji za blaho obyčejného člověka?

Každopádně částka vyráží dech. Poctivej výdělek politickýho stachanovce to asi nebude. Opravdu zajímavý bude poslouchat jak se z toho nakonec bude vykrucovat. Švýcaři ho už propustili, vyšetřován z podvodu bude Ransdorf na svobodě, tak uvidíme s jakým vysvětlením soudruh přijde.

 

Zatím můžeme přemýšlet nad tím, že když jeden takovej rudej čučkař tam chtěl vybírat 9,5 mld., kolik tam asi maj i ti další, co, slovy Kalouska, kradou, že ani poledne nedrží a nám tady tvrdí jak musíme řádně platit daně, protože stát nemá peníze a potřebuje …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2017: *****

Tomáš Foldyna 1054,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Zdeněk Pešek, MBA 635,- Kč, Mgr. Eva Javůrková 1000,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Jiří Blažek 300,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Ludmila Pevná 2000,- Kč, Petra Sprincová 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Miloš Zbránek 1000,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jana Hrdličková 200,- Kč, Anna Trhlíková 200,- Kč, Laszlo Lorincz 2586,82 Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 14 575,82 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.