660-993-makita-dk1474-aku-sada
25.9.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Brusky a vrtačky Makita: Jednoznačná sázka na kvalitu

Sdílejte článek:

Potřebujete vybavit svou soukromou nebo profesionální dílnu spolehlivými nástroji? Bez brusek, pil, šroubováků či kladiv se rozhodně neobejdete. Ostatně, vždyť pánové většinou milují nakupování různých přístrojů, s nimiž se v dílnách dají dělat doslova divy. V každém případě se vyplatí vsadit na spolehlivou značku. Tu představuje japonská Makita. Právě na její brusky a vrtačky se zaměříme v následujících řádcích. Podíváme se jak na klasické, tak i na aku nářadí Makita.

Maximální výkon zaručen

Bez kvalitní vrtačky se neobejde žádný domácí kutil. Stejně tak je nezbytná i v pracovním provozu. Vrtačka Makita je k dispozici ve standardní elektrické i v aku podobě. Velmi oblíbeným se stal především aku šroubovák vybavený příklepem. Právě jeho kompaktní tvar, flexibilní nasazení a další přednosti jej předurčují pro mnohé činnosti. Sestavení nábytku a dotahování šroubů na různých konstrukcích se stane doslova hračkou.

Spousta vychytaných funkcí

V první řadě je třeba předeslat, že i aku přístroje od Makity si díky svému výkonu poradí také s vrtáním. Disponují silným akumulátorem, který je vybavený ochranou proti přehřátí a přetížení. Maximální vybití nehrozí. Samozřejmostí je u vrtaček zmiňované značky i ergonomické řešení rukojeti. Celkový design přístroje je nadčasový. Vyznačuje se též minimální hmotností. Řemeslníkovi se i delší dobu pracuje mnohem lépe.

Při nákupu buďte obezřetní

Značka Makita je bezesporu sázkou na kvalitu prověřenou časem. Vždyť na trhu působí úspěšně již od roku 1915. Na trhu je dnes spousta prodejců a mnozí se pouze tváří, že jsou autorizovaní přímo u japonského výrobce. Jejich autorizace se přitom vztahuje pouze k českému distributorovi. Jestliže se vám zamlouvá bruska Makita anebo jakýkoli jiný nástroj, pořiďte si toto zboží přímo u autorizovaného prodejce, jímž je společnost Schipro. Ta dokáže nabídnout jak nejnižší ceny, tak i profesionální zákaznický servis.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.