binary-715783_960_720
21.1.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Brněnští IT specialisté vám navrhnou řešení na míru

Sdílejte článek:

(PR) 21|01|2016

V současné době hraje hardwarové a softwarové řešení velice důležitou roli pro chod téměř každé společnosti. Informační technologie jako taková usnadňuje práci a zefektivňuje firemní procesy. Nicméně sestavit vlastní tým specialistů by bylo poměrně nákladné, a proto si spousta společností najímá externí profesionály. V následujících řádcích vám představíme brněnskou společnost, která má ve své kompetenci komplexní správu IT včetně pravidelné údržby.

Dovolujeme si vám představit brněnského odborníka jménem IT Done s.r.o., který vám ušetří spoustu nákladů za realizaci a správu informačních technologií.

Svěřte práci do rukou profesionálů

Na tuzemském trhu působí spousta rádoby profesionálů, kteří se představují jako špičkoví specialisté. Ve výsledku si řeknou o spoustu peněz, aniž by navrhli vám vyhovující řešení. A se špatným řešením jdou ruku v ruce problémy, které mají negativní vliv na fungování celé firmy. Doporučujeme investovat do kvalitních technologií, byť jste menší firma. Vynaložené náklady se v dlouhodobém časovém horizontu vrátí několikrát.

Externí firma je nejlepší volba

Ryze česká společnost IT Done s.r.o. se vyznačuje pestrým portfoliem služeb z oblasti informačních technologií. V bohaté nabídce brněnské firmy najdete externí správu a outsourcing, realizaci poštovních serverů, správu operačních systémů Linux a Windows, virtualizaci, tvorbu webových stránek a v neposlední straně distribuci kvalitních produktů značky DELL. Velké popularitě se těší IT poradenství v Brně, neboť spousta společností, respektive jejich majitelů si v tomto segmentu neví rady.

Práci svěříte do rukou odborných pracovníků, kteří se pyšní dlouholetými zkušenostmi a přehledem v moderních trendech v oblasti IT. Ať už je předmětem vaší poptávky konfigurace a instalace serverů Brno, případně monitoring serverů, obraťte se na IT Done s.r.o.. Garantujeme vám maximální spokojenost.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč, Barbora Fleissigová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 205,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.