mamadou
26.4.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Britka naletěla obludě. Skončila na dva týdny v domě v Itálii jako sexuální otrokyně

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Kdo ví, co se ženě ze severní Anglie honilo hlavou, když se na Facebooku seznámila s migrantem z Burkina Faso jménem Mamaou Jallow, a rozhodla se s ním žít. Její podivný nápad skončil v domě v Itálii, kde jí Mamadou a jeho dva přátelé dva týdny znásilňovali, než se jí podařilo dostat do bezpečí.

Žena za Afričanem nejprve odešla do Německa, kde s ním chtěla žít. Ale ten musel Německo opustit poté, co zde pobodal během hádky kvůli drogám jiného muže.

Díky otevřeným hranicím se dostali do Itálie, kde ženě Mamadou nejprve vyprázdnil její bankovní účet a pak ji zavřel do izolovaného domu v Rosarnu na jihozápadě Itálie, kde se k němu připojili dva jeho soukmenovci z Mali, a ženě tím začaly dva týdny znásilňování.

Možná si to tak i představovala, ale po dvou týdnech toho měla dost a když se jí podařilo dostat ke svému mobilnímu telefonu, zavolala své rodině, která zalarmovala policii a ženě se podařilo uniknout.

Rodina mezitím již kontaktovala Interpol, protože o ženě několik měsíců nic nevěděla. V Evropě bez hranic se lehce ztratila a nikdo o ní nic nevěděl. Italská policie ženě zavolala na její číslo a přesvědčila jí, aby z domu uprchla a dala ji informace kam má jít. Krátce po jejím útěku bylo vypečené africké trio zatčeno a čelí hned několika obviněním.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.