gedenken-an-niklas-p-108-_v-gseapremiumxl
14.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Bonn: Další brutální vražda rukama imigrantů, obětí je sedmnáctiletý německý mladík

Sdílejte článek:

RED/MIRO JURIŠ 14|05|2016

Sedmnáctiletý Niklas ukončil svou životní pouť v Bonnu ve čtvrti Bad Godesbergu. Osudnou se mu stala cesta z festivalu „Rhein in Flammen“ domů. Po vystoupení z autobusu na 3 německé chlapce a jednu dívku brutálně zaútočila skupina tří  imigrantů.

Niklas dopadl nejhůř, dokopali ho na zemi. Útočníci ujeli po příchodu dalších německých občanů, pro Niklase však bylo již pozdě.

Bonnská policie a prokuratura si zaslouží pochvalu. Zahodila v této chvíli pokyny z Berlína a zveřejnila úplný popis pachatelů. Dokonce zveřejnila informace, které velmi jasně naznačují příslušnost pachatelů k některé z migračních vln.

Úřady zároveň vypsali odměnu 3000 Eur pro toho, kdo o pachatelích poskytne příslušné údaje. Žádný „kolínský Refugees welcome“ přístup se tedy v tomto případě v Bonnu nekoná. Bonn nyní však zřejmě čekají protesty občanů.

Není dne, abychom si v nemohli vybrat z několika zpráv tohoto typu denně. Na této mapě jsou zaznamenávány místa zločinů, kterých se podle popisu svědků a kamer dopustili jedinci z řad migrantů. Prakticky není v Německu a Rakousku hustě osídlené oblasti, kde by se poslední měsíce nestal takový trestný čin.

mapa_kriminality-1

Hloupý se učí na vlastních chybách, moudrý na chybách druhých. Česká politická reprezentace by měla vyvinout maximální snahu neumožnit Merkelové ani evropské komisi „vytvořit“ podobnou mapu v ČR.

Budou panáci z Bruselu vyhrožovat pokutami a jinými „tresty“? Je třeba jim jasně říci, že existují hranice, kde při jejich nerespektování jsme ve stavu Unii opustit.

Občan České republiky dnes jasně vidí, jak nezodpovědně si s jeho osobním osudem zahrávají všichni ti neziskovkáři, různé multikulturní „osobnosti“ a hlavně politici „eurohodnotového“ typu. Zprávy, jako tato o mrtvém Niklasovi zavražděném běženci, spolu s mapou podobných zločinů v Německu, ukazují, že nikoliv kritici současné imigrantské invaze, ale právě aktivisté z parazitních neziskovek, pseudomumanistické „elity“ vítačů a přijímačů či pokrytecká politická klaka v čele s Mutti Merkel by měla být postavena mimo zákon. Režim nám však předvádí pravý opak …

ZDROJ: WDR, die Welt, Spiegel, Focus

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 772,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.