10568923_1048824715190519_1667834138272104790_n
20.3.2016
Kategorie: Politika

Bolševicko-estébácké paradigma moci

Sdílejte článek:

COM/DAN NENOS 20|03|2016

Stále s pobavením sleduji Babišovy argumenty směrem k ODS a TOP09: „Vy stě tuná 15 let kradli, tak čo si na mňa vyskakujetě?“

Je vážně tak velký problém, aby Fiala s Kalouskem řekli:

  1. „Neotevírej si hubu, Babiši, my jsme nekradli, nic jsme neukradli a jestli máš důkazy, tak je předlož!“
  2. „My dobře víme, Babiši, jak ses dostal k půjčkám a co za ně děláš pro zahraniční investory, privatizaci chemickým a zemědělských firem a státních statků a víme, jak ses dostal ke cpaní řepky do paliv a klidně ti to všechno prokážeme!“

ANO, je to vážně velký problém, jelikož Fiala s Kalouskem mohou házet směšnými, ale nikoliv účinnými argumenty.

Jednak celá společnost ví, že minimálně u mýta, datových schránek, softwarových projektů, přimíchavání humusu do paliv, exekucí a jiných sviňáren proti občanům v tom jely všechny politické strany společně. Jednak ODS a TOP09 neví, co drží Babiš v rukou za trumfy.

10568923_1048824715190519_1667834138272104790_n

Takže nepomůže, že všichni vědí, že Sobotka okradl havíře a jejich rodiny o byty, jelikož Fiala s Kalouskem neví, co ví Babiš o tom, jak okradly strany ODS a TOP09 občany za minulého působení a co na ně Babiš má.

Babiš minimálně drží Státní zastupitelství, které je schopno protahovat jakékoliv kauzy týkající se Babiše a promptně a rychle řešit kauzy politických odpůrců estébáka Babiše.

A víte, kde je počátek? Havel, ODA, Zelení, Ruml, Fendrych, Pilip, Schwarzenberg, lakota svazáků nalezlých v ODS a neschopnost a nezájem odhalit roli lidovců v NF a jejich vazby na kontrarozvědku a důsledek převzetí ekonomické moci estébáky civilními nebo vojenskými atd.

Tohle většina trochu znalých lidí ví, ale nechce o tom mluvit.

Protože tohle je podstata našich současných problémů.

Takto komentuje současné problémy a jejich prapůvod na svém facebookovém profilu Dan Nenos. Nezávisle se na sociální síti objevil i další koment Arzena Lazareviče, který jej, myslím vhodně, doplňuje:

Padne tedy vláda kvůli Babišovi a ČSSD se vzdá koryta?

Vrcholná naivita! Vždyť Sobotka si našetřil díky své politické kariéře na byt z poslaneckých náhrad. Hašek zase v politice mohl kumulovat funkce a každý měsíc přinést stovky tisíc měsíčně do rodinného rozpočtu navíc. Že by se chtěl Chovanec zbavit funkce, která mu umožňuje manipulovat zakázky v České poště a vytvářet centrální úřady na IT zakázky? Nebo se funkce vzdala Marksová, která sama řekla, že se stala ministryní jen díky kvótám a jedna se pravděpodobně o nejhoršího ministra MPSV v dějinách ČR?

A že by otočili Lidovci, kteří jsou schopni uzavírat dohody s každým, jen aby získali moc? Buďme realisté přátelé.

Oligarchie v naší zemi nekončí. Naopak případ Čapího hnízda ukáže, že se Česká republika zcela stala zemí ukrajinského oligarchistického střihu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.