Socdemparody
7.1.2016
Kategorie: Politika

Bohuš-Leaks: Měl by premiér Sobotka odstoupit?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN HOFÍREK 07|01|2016

Náš pan premiér má (po kolikáté už?) z ostudy kabát, ovšem, jak se ukazuje, příslušné instituce již pilně pracují na tom, jak ho opět představit národu v pečlivě naaranžované roli slušňáka, který se stal obětí zlomyslných darebů. Jistě, asi není úplně fér, když se někdo „nabourá“ do cizí korespondence. Nechápu ale, co s tím má co do činění policie. Kdyby se něco podobného stalo mně a já to šel nahlásit na nejbližší služebnu PČR, už vidím, jak policisté všeho nechávají a vyráží pátrat po zločincích! Asi by mě pěkně vypoklonkovali, kdybych jim oznámil, že jsem měl perfektní zabezpečovací heslo „rovnátka“ a ti grázlové mně ho vyčmuchali…

U premiéra je to pochopitelně něco jiného – rovnátka sice používají mnozí, někteří je ale mají rovnější, že. A tak zatímco si za blbě vymyšlené heslo může prostý občan nadávat do blbů jen sám sobě, u předsedy vlády je z toho politický problém. A kdyby jen to – přímo kriminální!

Ovšem neradujme se předčasně, žijeme v českém Absurdistánu, takže policie svou pozornost upřela tím jedině myslitelným směrem, totiž k těm „hackerským rasistickým zrůdám“, které seznámily národ se skutečnou tváří jeho premiéra.

Proti takovýmto vyvrhelům musí být nasazeny ty nejelitnější síly, kampak bychom došli, kdyby se ta lůza z podzámčí mohla dočíst o tom, podle jakých multikulturně-genderových kvalifikačních předpokladů jsou dosazováni ti správní kamarádi na klíčové pozice, jak se provádí ty zaručeně nejobjektivnější výzkumy veřejného mínění, co to ve skutečnosti jsou tzv. neziskové organizace, ale hlavně – jakou je Bohuš (oni mu říkají „Slávku“) figurkou v rukou všech těch politických poradců, právních expertů, mediálních analytiků a jiných vykuků.

Je jasné, že Sobotka by měl odstoupit, ještě jasnější ale je, že to dobrovolně nikdy neudělá, třebaže aféra je to veliká jako migrační vlna. Na tahu je tedy prezident – uvidíme, jestli se pochlapí a vysvětlí Slávkovi, že ten, kdo si neumí vymyslet emailové heslo, by neměl řídit republiku, resp. že ten, kdo ve spojení s podivnými existencemi hraje s občany zákulisní taškařici, ji řídit nesmí.

UKÁZKY:

Tzv. migrační večerníček, výplod jakéhosi J. Krále…

  • Mariana informovala, že se rozběhlo regionální informování. MV potvrdilo, že zájem je, ale že by to chtělo témata strukturovat. Navrhl jsem kouskování a jako nosič TV, kde by mohl být migrační večerníček – nějaká vlídná tvář, třeba Zdeněk Svěrák by k krátkých spotech něco málo před zprávami vysvětlil národu. Kupodivu se toho všichni chytli, Mariano, kdyžtak mě oprav, ale odnesl jsem si z toho, že MV v tomto otočilo a teď by se něčemu takovému nebránilo vč. toho, že Lucie zmínila, že to ráda probere v ČT. Tak uvidíme, třeba to k něčemu bude.

(Jan Král, komunikační skupinka k migraci – ponechány pravopisné a stylistické chyby)

Sobotkův projev v Berlíně bude připraven tak, aby v něm bylo to, co chce slyšet Angela…

  • Začátkem března budu v Berlíně, tak proberu s poradcem kancléřky pro EU, jestli je něco, co by chtěla slyšet (bude mít projev už před obědem, než se potkáte)

(z emailu, zaslaném 9. 2. 2015 premiérovi státním tajemníkem pro evropské záležitosti Tomášem Prouzou)

Jistý Rudolf Jindrák a jeho názory na slovenské a maďarské politiky…

  • Zdravím všechny,
    děkuji O. Novotnému za zpracování návrhu tezí projevu Bohuslava Sobotky na sjezdu SPD. Já myslím, že by to takto mohlo být. Dovolil bych si udělat pár poznámek přímo do textu návrhu (viz příloha). Obecně si myslím, že je dobré se věnovat více hodnotám a soc. demokracii než migraci, byť toto téma musí též zaznít. Možná bych ještě víc zdůraznil naše proevropské směřování a zájem na dalším prohlubování evropské integrace, resp. její osudovosti pro nás. Jsme momentálně v Německu viděni velmi kriticky, jako odpůrci evropské integrace. Navíc nás házejí do jednoho pytle s Orbánem a Ficem. Akorát nevím, jak to napsat, že je třeba diferencovat. Třeba by se našla nějaká formulace. Já nejsem objektivní, ta čtvrteční V4 byla hnusná, necítil jsem se v jejich společnosti dobře…
    Srdečně zdravím
    R.J.

(email Rudolfa Jindráka politickému poradci B. Sobotky Novotnému – ponechány pravopisné a stylistické chyby)

Pravá ruka Bohuslava Sobotky uráží voliče sociální demokracie…

  • Slávku, obávám se, že současný vývoj v ČSSD ohrožuje všechny naděje, které s Tebou mladí, liberální, vzdělaní a idealističtí lidé od roku 2010 spojovali. To, co nám z voličského potenciálu zbylo, sociálně frustrovaná, xenofobní a nacionalistická konzervativní levice, kterou si zakrátko začnou rozebírat komunisti a fašouni – to je na udržení socdem jako progresivní maistreamové strany opravdu málo.

(poradce Novotný informuje 6. 11. 2015 premiéra Sobotku – ponechány pravopisné a stylistické chyby)

PS: K Sobotkově problému se též zajímavě vyjádřil na svém facebookovém profilu Miroslav Jahoda:

Tak si čtu o kauze „Bohuš-Leaks“ a musím říct, že tak velké pohrdání a aroganci vůči voličům jsem už dlouho neviděl. Z premiérových uniklých emailů se ukazuje, jaká naše vláda pod svou PR slupkou opravdu je. Shrňme si to.

1. Potvrzuje se, že socdem má být zelená progresivní levice odsuzující všechny tradiční hodnoty („progresivní mainstreamová strana“). Můžeme se také dočíst, že do Sobotky vkládali naděje mladí sluníčkáři, zeleného střihu (zmínka Generace 21).

2. Máme potvrzeno pohrdání většinou občanů. Zelená část ČSSD je považuje za xenofoby, rasisty a pohodlné čecháčky. Nevyjímaje vlastní imigračně skeptické spolustraníky, které označují za konzervativní levičáky, které si rozebere KSČM a fašisti.

3. Sobotka je chválen za svůj rozvláčný a nijaký postoj ke kvótám. A také za to, že se nepřipojil k ostatním „xenofobním“ vládám V4. Kritizován je ministr Chovanec, který měl jediný rozumné komentáře a možná i díky němu naše země je na mapách imigrantů značena jako území, kterému je lepší se vyhnout (pouze konstatuji fakt bez sympatií k němu).

4. Vidíme hemžení lobbistů, kteří chtějí politickou živnost spojenou s imigrací. Např. zmocněnec pro integraci imigrantů.

5. Obskurní nápady, ze kterých si obvykle děláme legraci, berou vládní agenti naprosto vážně. Příkladem je návrh imigrantského večerníčku, kde by Svěrák vysvětloval národu, proč je migrace dobrá.

6. Premiér je pouze poslušný přikyvovač EU. To, že si měl svou řeč dát schválit poradcem Merkel netřeba dále komentovat.

Takže vzkaz voličům je jasný. Nevěřte ČSSD ani vládě její hru na boj proti kvótám. Kdykoli přijde na věc, tito lidé otočí a uhnou. Pokud chceme zachovat zákony České republiky a dodržovat zejména ty, které se týkají překročení hranic, nesmíme zvolit nikoho ze současných politiků. Krajské volby jsou nejbližší příležitost, kdy jim to tvrdě spočítat.

ZDROJE: Jan Hofírek, Miroslav Jahoda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
73 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.