12.5.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Bohatí arabští muslimové nakupují v uprchlických táborech malé syrské holčičky na sex

Sdílejte článek:

SHOEBAT 12|05|2015

A nikdo z imámů proti tomu neřekne ani slovo. Střední východ a jeho uprchlické tábory se staly nákupními centry pro bohaté arabské muže, kde jsou jim mladé dívky prodávány za velmi nízké ceny. Čím mladší a světlejší, tím lépe.

Muži kupují syrské dospívající dívky pro manželství a sex a podle arabských médií je většina těchto syrských dívek prodávána do Saúdské Arábie. Jediné, co v současné době můžeme konstatovat je, že „kupující“ může dostat syrskou manželku za 100 dinárů (asi 140 dolarů), píše komentátor jordánského listu Maher Abu Tair.

syr

Kombinace nízké ceny a prakticky neexistující rodinných podmínek je lákadlem, pro které se velké množství arabských mužů hrne do uprchlických táborů pro malé syrské dívky, aby jim následně posloužily jako sexuální objekty v roli nové mladinké manželky. Také na různých fórech internetu  můžeme najít žádosti arabských mužů hledajících syrské dívky pro manželství a tyto žádosti jsou stále více rozšířeným jevem.

Podle komentátorů, se ani jeden imám či náboženský učenec islámu nezřekl zneužívání těchto mladičkých holčiček. Naopak. „Není nic špatného na takových manželstvích, pokud si je ti lidé mohou dovolit zaplatit,“ řekl libyjský imám, šejk al-Ashraf Aqrabi.

Poznámka redakce: Pedofilní úchylové si kupují zvrácené potěšení, při kterém zneužívají životní zoufalství uprchlíků a nejvyšší morální autority islámu jim k tomu dávají své požehnání aniž by v tom spatřovaly cokoliv odpudivého. Dle politiky EU však tato praxe může multikulturně obohatit i náš kontinent a vnucují nám její přijetí s otevřenou náručí u nás doma. Pokrytecký hnus!

ZDROJ: shoebat.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
32 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.