25.9.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Běžný týden s papírovými krabicemi

Sdílejte článek:

(PR) 25|09|2015

Papírové krabice. Kdo by je doma neměl? Pomocníci pro uskladnění věcí, hraček, oblečení, ale i vzpomínek. Využití kreativnějším způsobem, než pro obyčejné balení, je jen na vás. V každé domácnosti se najde řada drobností, které najednou nemají svoje místo. Problém vyřeší papíroví pomocníci.

Od pondělí do pátku

Začátek pracovního týdne. V kalendáři napsány každodenní úkoly. Něco málo zařídit a k tomu celotýdenní podzimní uklízení. Po pondělním celodenním shonu v zaměstnání vás čeká ještě úklid doma. Papírové krabice vám usnadní práci. Z kalendáře na vás mrká „Petra z práce – narozeniny“. Honem ještě sehnat dárek. Chcete ho ale šibalsky zabalit. Různé velikosti papírových krabic a až v té nejmenší krabičce se bude ukrývat přívěšek pro štěstí. Originální. Další den na poštu. Vrácení poškozeného zboží není vaší zálibou, ale není na vybranou. S papírovou krabicí to ale zvládnete na jedničku. Ve čtvrtek koupit dceři dárek k svátku – pokojíček pro panenky. Nikde žádný, který by padl do oka. Nápad v podobě pokojíčku z papírové krabice společným vytvořením zabodoval. V pátek odjezd na chalupu na oslavu. Přivézt dort, chlebíčky.. Jak jinak než v praktických krabicích.

krabic

Sluneční paprsky do krabice

Podzim je tu. Kam ale s obrovským množstvím letního oblečení, které se ve skříních ještě více rozrostlo? Vystavěné komínky se vám nechce přebírat a přemístit je jen tak do horní části skříně, aby šel na ně prach. Rozdělte je třeba na hromádky „na charitu“, „vyhodit“, „prodat“, a věci, které si chcete nechat. Následně sáhněte po úložných boxech v podobě papírových krabic. Je neuvěřitelné, jak dokáže taková jednoduchá věc udělat ve všem řád. Důležitou částí podzimního úklidu je také třízení nadbytečných věcí, které se povalují kolem. Už koupě krabice je závazek k tomu, abyste úklid nepotřebných věcí zdárně dokončili. Když začnete s úklidem v pondělí po práci a dáte si každý den hodinku, během týdne vykouzlíte doma tu pravou podzimní atmosféru.

Nákup z pohodlí domova

Vstoupíte-li na stránky centrum-krabice.cz se záměrem podívat se, jaké obaly nabízejí, neopustíte je s prázdným košíkem. Každý si tu přijde na své a za hubičku. Už nemusíte přemýšlet, jak jednoduše uskladníte nepotřebné věci, zabalíte dárek či si pomůžete při stěhování.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.