Macron-smiles-and-Merkel-coyly-grins-749522
10.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Bezdětní evropští lídři nás vedou do katastrofy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

GIULIO MEOTTI

Evropa nikdy neměla tolik bezdětných vedoucích evropských politiků jako dnes. Jsou „moderní“, otevření, multikulturních a mají pocit, že všechno končí u nich. Zkrátka, být bez dítěte je úlevou, protože nebudou „žádné výdaje“, žádné obětování se pro někoho a žádné výčitky v budoucnu za neblahé důsledky dnešního řízení. Přesně, jak se píše ve zprávě výzkumu, který financovala Evropská unie: “ Žádné děti, žádný problém!

Nejvýznamnější evropští lídři jsou bezdětní. Německá kancléřka Angela Merkelová, nizozemský premiér Mark Rutte, a nový francouzský prezident Emmanuel Macron, švédský premiér Stefan Löfven, lucemburský premiér Xavier Bettel a předsedkyně skotské vlády Nicola Sturgeneová.

Zatímco lídři Evropy nemají potomstvo, zdá se, že je ani netrápí budoucnost jejich kontinentu. Německý filozof  Rüdiger Safranski  píše:

„Pro bezdětné je myšlení v termínech budoucích generací méně relevantní. Proto se chovají stále více tak, jako kdyby oni měli být ti poslední a vidí sebe jak to poslední článek na řetězu.“

„Evropa páchá sebevraždu. Nebo alespoň její lídři se rozhodli spáchat sebevraždu „, napsal před pár dny Douglas Murray v deníku The Times . „Evropa už nechce plodit potomstvo, ani bojovat za sebe či dokonce už ani stát si za svým“. Murray tyto paradoxy nazývá ve své knize Podivná smrt Evropy (The Strange Death of Europe) „existenční civilizační únavou“.

Angela Merkel udělala fatální rozhodnutí otevřením dveří milionu a půl migrantů, aby tak zmírnila „demografickou zimu“ své země. Není náhodou, že Merkelová, která sama nemá děti, dostala přezdívku „soucitná matka“ migrantů. Merkelové evidentně nevadí, že masivní příliv migrantů změní německou společnost, pravděpodobně již navždy.

Autor Dennis Sewell v této souvislosti pro Catholic Herald píše:

„Právě idea o“ Západní civilizaci „sama o sobě komplikuje demografickou paniku. Aniž by byla odpověď jednoduchá: Evropa se nemusí trápit při hledání mladých lidí, kteří by podporovali staré v jejich posledních letech života. Máme totiž už hromadu mladých migrantů, kteří stojí za dveřmi a klepou na dveře, snaží se projít přes ostnatý drát, nebo přeplavit se k nám na gumových člunech. Musíme je jen pustit dovnitř. „

V podstatě má pravdu.

Merkelové bezdětný status odráží německou společnost: podle statistik EU 30% německých žen nemá potomky a toto číslo narůstá až na 40%, pokud k tomu přičteme dívky, které končí univerzitní studia. Německá ministryně obrany Ursula von der Leyenová řekla, že pokud porodnost nenaroste, budou muset „zhasnout světla“.

Podle nové studie, kterou publikoval francouzský demografický institut ( Institut national d’études démographiques), až čtvrtina evropských žen, které se narodily v 70. letech, zůstane pravděpodobně bezdětná. Zatímco ve Walesu a Anglii byla v roce 1940 bezdětná každá devátá žena ve věku 45 let, dnes je to již každá pátá žena.

Francouzský nově zvolený prezident Emmanuel Macron odmítá tvrzení Francoise Hollanda, že „Francie má s islámem problém“. Je proti odpírání občanství džihádistů, a trvá na tom, že Islámský stát vlastně není islámský. „To, co je problémem dnes, není islám, ale jisté chování, které můžeme definovat jako náboženské a potom toto chování přiřazujeme k osobám, které praktikují toto náboženství“.

Macron hlásá jakýsi multikulturní bufet. Mluví o kolonialismu jako o „zločinu proti lidskosti“. Je za otevírání hranic a podle něj neexistuje nic takového jako „francouzská kultura“.

Filozof Mathieu Bock-Coté  tvrdí, že 39-letý Macron, který má za manželku svou 64-letou bývalou učitelku, je symbolem „šťastné globalizace, která je osvobozena od paměti francouzské ztracené slávy“. Není náhodou, že hnutí Manife Pour Tous, které bojovalo proti legalizování homosexuálních manželství a adopci takovými páry, urgovalo Francouze, aby nevolili tohoto „proti-rodinného kandidáta“ … Jeho heslo i hnutí „Vpřed!“ Ztělesňuje globalistické elity, které redukují politiku jen na jakési představení. „

I proto turecký lídr Erdogan vyzývá muslimy, aby měli alespoň po pět dětí a islámští imámové urgují, aby muslimové  plodili děti a tím dobyli Evropu . Islámští rasisté jsou zaneprázdněni budováním střetu civilizaci uprostřed Evropy a sami definují své západní hostitelské země jako ty, které padnou: bez populace, bez hodnot a opuštěním své vlastní kultury.

Když se podíváme na Merkelovou, Rutteho, Macrona a jiné, můžeme vůbec říci, že se tito islámští rasisti mýlí? Naši lídři nás uspí do katastrofy. Proč by je mělo trápit, že na konci jejich života už Evropa nebude Evropou? Joshua Mitchell k tomu trefně říká: „Najít sebe samých je pro ně důležitější než budovat svět. Mnoho generací to už za nás přece udělalo, tak my se už jen hrajme … „

ZDROJ: Giulio Meotti

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 303,00 Kč
Vybráno 23.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.