28.10.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Bez sněhu a bez náledí

Sdílejte článek:

(PR) 28|10|2015

Po krátkém podzimu se zimní období blíží mílovými kroky a je tak pouze otázkou času, kdy se za okny začnou snášet první sněhové vločky. Pro někoho, zvláště pak pro děti, radostná událost, avšak například vlastníkům veřejných komunikací přibude nejedna starost. Ať už jste přímý vlastník takovéto nemovitosti či komunikace, nebo jste zaměstnancem státní správy a máte odpovědnost za úklid veřejných komunikací, představují zimní měsíce nejnáročnější období v roce, o tom žádná.

Aby sníh nezpůsobil komplikace

I když meteorologové u předpovědi zimního počasí stále tápou, připraveni bychom měli být opravdu na všechno. Průchodnost chodníků a ostatních komunikací ohrozí čerstvě napadaný sníh, stejně jako vrstva pěkně kluzkého náledí. Přírodní živly však dokáže bez problémů zkrotit společnost AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o., která má v této oblasti zkušenosti trvající déle než dvacet let. Mimo jiné služby nabízí AVE CZ také čištění komunikací, odklízení sněhu na obecní cestě,  zimní údržbu místních komunikací a chodníků.

ave

Všichni víme, jakou nepříjemnost může způsobit neodklizený a namrzlý chodník či ulice, to nemluvě o nechtěných zlomeninách nebo jiných úrazech, jež mohou být nepříjemným následkem a pořádnou polízanicí. Všechny tyto starosti převezme na svá bedra profesionální firma, která se nezalekne žádné sněhové závěje. V rámci zimní údržby odpovídá společnost, působící po celé České republice, za odstranění sněhu, posyp chodníků i komunikací a když se zima rozhodne ukázat svou pravou tvář a nastane sněhová kalamita, nasadí AVE CZ do boje silnější zbraně v podobě sdruženého výkonu. Do služeb zimní údržby patří také ruční úklid schodišť, zastávek a všech ostatních míst, kde se technika nedostane.

Zahoďte starosti za hlavu a užívejte si jen těch hezkých chvil, jež nám zima přináší. Padající sněhové vločky jsou především krásné a romantické a společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. zařídí, abyste za tímto přírodním úkazem již neviděli žádné starosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.