PROSPECTOR
30.10.2017
Kategorie: Historie

Běloši vždy otročili od dětství čímž jsme zbohatli, nebělochům to nechceme dopřát

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Běloši vždy dřeli jak koně, v Evropě, a po příchodu do Ameriky, většina se sotva najedla, makalo se od dětství. Dnes není v módě to připomínat, oficiálně jsme privilegovaní, bývalí otrokáři bez ohledu na to že těch bílých otrokářů byla přehršle a málokde. Naši předci nám svojí nepředstavitelnou dřinou a strádáním připravili dnešní blahobyt.

Afričané si ještě donedávna žili po svém. Příroda nedovolila více lidí než stačila uživit, a naši dobrodinci tu Přírodu museli jít opravit, aniž by nabídli protiváhu. Jen v málo zemích jim jí nabídli – vykořisťování, přesně takové jakého se dopouštěli doma. Dnes ty bývalé kolonie nejsou tak bídné jako ty které se tomu vyhnuly, ale nevyhnuli se naší pomoci.

Díky té pomoci umírá málo dětí, dožívají se vyššího věku, čímž nastane hladomor, my pošleme jídlo, a Afričanů bude stále přibývat nevídanou rychlostí. A stále nebudou mít kde pracovat, protože je přece nepůjdeme vykořisťovat, tak otevřete šrajtofle, a pošleme jídlo. Oni přežijí, zase se rozmnoží a ti mazanější půjdou tam odkud teče to nepředstavitelné bohatství. Že nejde přeskočit tuto etapu kde po generace lidé budou dřít a strádat aby dosáhli blahobytu a cesta k němu je trnitá, to už nedochází dnes ani bělochům. Indii pomaháme, a kde jsou. Čína si pomahá sama, a kde jsou. Srovnejte.

Také se zapomíná že žádné bohatsví není nevyčerpatelné. A chceme tomu nasadit korunu tím že budeme brát migranty dokud bude možno upéct poslední skývu chleba, nebo aby prý přestali k nám proudit, tak jim doma zajistíme vše co potřebují. Asi jako když hoří les, chytne nám chalupa, a místo ji jít uhasit, tak vysypeme náklaďák uhlí v lese, ať se tam požár vydovádí a tím další chalupy ušetří.

Volby v Německu, Francii, Holandsku Česku, i jinde napovídají že málokdo vidí dál než za humna. Ještě je co do huby, sice máslo už pomalu nemají ani ve Francii, jídlo zdražuje, ale co, stejně hodně lidí trpí nadváhou, tak to přijde k duhu. Takto se budeme utěšovat, až nebude. Kdo si dnes uvědomí že do EU se opravdu valí miliony nadšenců? Podle voleb jen malá menšina.

ZDE malý kousek historie, americké děti které ještě nedávno dřely za pár centů, aby dnešní americké děti mohly být rozmazlené, a na universitách vyřvávat neco o údajných přednostních výsadách bělochů, dříve i nyní, tak zde článeček.

Afričané a hlavně migranti jsou poučováni všemi dobrodinci z neziskovek že se nemusí snažit, to by byl rasismus, snažit se má běloch a postarat se aby nestrádali, a pokud se mu to nedaří, tak je to sabotér a tudíž rasista. Pokud je uprchlík běloch, tak má tuto výsadu bělocha, buď makat nebo chcípat na ulici. Když se to tak vezme, možná to výhoda – privilegium – je.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.