islamnodem
4.10.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Barcelona a Las Vegas dokazují řízenou islamizaci EU

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Co dokázal jeden děda v Las Vegas nedokáže dav islamistů. Ani to nepotřebují, mají ráj jistý ať už zabijou malého nevěřícího psa ve školce nebo tisíc vojáků. Alláh je shovívavý a spokojí se i s troškaři. Alláhu díky.

Tak proč tolik ústupků vůči islámu? Strach z nich to rozhodně nebude, jsou to břídilové. Kdybych chtěl zabít co nejvíce lidí, třeba pár tisíc, tak teď mi napadá půl tuctu možností, a možná by mě ani nechtytli. Jen trnu aby totéž nenapadlo nějakého šílence. Islamisty to nenapadne, ti se nemusí moc snažit, nemají proč.

Proč teda nevyhošťují migranty o kterých neví lautr nic, neutíkají před válkou, před hladem už vůbec ne, chudáci na tu cestu nemají, nebo dokonce nevyhošťují ani ty které mohou oprávněně podezírat z radikalizace, dokonce přicházejí do Evropy s iphony a v nich fotočky s uřezanými hlavamy jiné krásy, ale nikdo si netroufne je vracet.

Barcelona dokázala jak moc se v tomto manipuluje a lže:

Nelze prý vyhošťovat muslimy, zvláště ne z Afriky, protože by se to neobešlo bez násilí, a to v Evropě nepřipustíme, nejsme přece v Rusku, že? Kdyby třeba i v Polsku nějaký polda dal výtržníkovi na nějaké manifestaci facku, tak by to v EU zahřmělo, evropské hodnoty, víme. Proti muslimům už vůbec nic takového, jsme humanisté.

Ale sakra, co se to děje v Barceloně? Najednou to jde, užít násilí? A proč? Zvláště když vezmeme v potaz že separatistické choutky Katalánců nejsou nic nového, oni se nikdy necítili Španěly, tíhnou spíše ke Francii, ale ta netíhne k nim. Jenže přese všechno, už se hlasovalo dříve a vždy vyhráli ti co chtěli setrvat. To samé by se možná stalo dnes, o chlup, ale myslím že ano. Poté jak neohrabaně se vláda zachovala tak pochybuji že bude klid. A separatisté slaví vitězství které jim sama vláda nahrála.

O co ale jde v evropském měřítku je to, že je lež jak věž že nejde vracet vyžírky kteří proudí do Evropy, že je to záměr aby k nám proudili. Lze dát policii rozkaz, a dovedli by s údajnými uprchlíky zatočit do pár hodin a vyhostit je, stačilo by to udělat párkrát, obšancovat hranice ve Středomoří, vyhostit ty co nemají právo na azyl, a bylo by ihned po problému. Že to nejde protože by následovaliy teroristické útoky je výmluva. Dokázal to děda z Las Vegas a policie v Barceloně.

Islamizace bude pokračovat, ale v režii EU, muslimové na to nemají. Stále ale nechápu proč se to všechno děje.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 125,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.