071112rich_clip_image002
30.12.2016
Kategorie: Společnost

Babišova vládní čtvrť

Sdílejte článek:

RED HOOK

Pan Babiš, kterého náš pan prezident ve svém vánočním poselství pochválil coby nejlepšího češtináře přišel s myšlenkou, že v Letňanech, jak tam končí metro mezi poli a kde nic tu nic, že se postaví vládní čtvrť. Že se na těch polích postaví domy a kanceláře a obchody a služby a nažene se tam jedenáct tisíc úředníků a bude to moc krásné. A baráky starý, ve kterých v Praze sídlí úřady se prodají a stát získá peníze a Agrofert bude moci vykázat ještě větší zisk, než by kdo čekal.

A úředníci budou do Letňan jezdit metrem a trasa do Letňan konečně po letech dostane smysl. A já si myslím, že až tam ti úředníci přijedou, že by se to metro mělo zaházet a úředníci ať si tam kynou a neserou se do ničeho, jelikož my to už tak nemáme lehký. Myslím my lidé, co se potácíme mezi zákazy a vyhláškami a nařízeními a snažíme se od všeho toho svinstva se nezasrat.

V Praze se má rušit asi sedmdesát tramvajových spojů, protože hygienici řekli, že dělaj moc velkej randál. Ty spoje. Ono totiž s tím hlukem od tramvaje to je podle hygieniků složitý. Jinej hluk je, když má tramvaj svůj vlastní pás a jinej, když je součástí vozovky. Což zní učeně, ale ve skutečnosti jde o to, že je to to samý, jelikož pořád je ta tramvaj mezi domama a když udělá cililink, tak to zní stejně, i kdyby jela po koberci.

A jelikož se hygienici bojí, že by jim lidi nakopali prdel, nahraděj se tramvaje autobusama, který jsou tichý jak vílí pšouk a to, že karcinogeně smrděj, nebudem nikomu říkat.

Tyhle vyhlášky jsou skvělý. A ještě skvělejší jsou ti, co podle nich konaj.

A třeba úředníci z obcí se už těší, jak budou chodit kontrolovat, čím lidi topěj. A už maj vytipovaný, za kým půjdou, což je většinou ten, kdo je sere. A zkontrolujou kamna a umytej hajzl a ukaž ruce pacholku a čistil sis zuby a dejchni na mě a fakt už s tímhle jděte soudruzi do prdele.

A v Plzni maj stovky mladejch problém. Když byli kdysi na základce, jeli na černo, dopravnímu podniku způsobili téměř likvidační ztrátu a momentálně se nestačej divit, že třeba za čtyři jízdy bez jízdenky, kde jedna stojí desetikorunu, je sekera šedesát litrů. A dopravní podnik patří městu. A město vedou ti, co by měli být na straně lidí. Mladých zvlášť. Což je naivní myšlenka, protože opak je pravdou.

Prostě adolescentovi je osmnáct a druhý den u něj zvoní exekutor. Skvělej start do života. Proč tohle se děje, nepobírám. Rozesrat někomu život kvůli jízdence za desetikorunu.

Osobně si myslím, že obyčejní lidé je to to poslední, co naši vrchnost zajímá. Jsme obtížný hmyz, který je potřeba flákat přes tlamu od rána do rána. Jsme potřební akorát když jsou volby. Jinak nasrat, nasrat, nasrat.

A do toho pan češtinář Babiš rozdává koblihy a každému kdo před ním neuteče vykládá, jak se konečně máme dobře. Díky němu a jeho spolku ANO. Slovo ANO ve španělštině znamená řiť. Takže jo. Máme se dobře a jsme v prdeli. Ano!

Hurá.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli nám před barákem taky zruší tramvaj. Jsem jim řekl, že je mi to jedno. Že kam potřebuju, dojdu pěšky. A kam nedojdu, na to že seru.

Dnes bude docela hezky. A bude líp. Těm nahoře navzdory.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 622,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.