repkao
21.8.2017
Kategorie: Ekonomika

Babišova rakovina

Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Podzemní vody v této republice jsou doslova zamořeny pesticidy. Zjistili to odborníci z Českého hydrometeorologického ústavu. A jelikož vrchní česko-slovenský hnoják – výrobce hnojiv a potravin – Andrej Babiš je v průmyslové chemii opravdu kovaný, přičemž jej rozhodně nelze podezírat z náchylnosti k ekologicky šetrnému zemědělství, připravte se, že vás nebo někoho z vašich blízkých jistě potká rakovina, i kdybyste se pro samou prevenci přetrhli.

Je to v České republice jen zdánlivě idylický obrázek: tam se pasou krávy, tady zase ovečky společně s kozičkami, ejhle, tamhle na obzoru si to supí traktor – vše totiž obklopují nekonečné lány žluťoučké řepky, která se hnojí mnohem více a častěji než jiné rostliny. Což je jen, byť tedy hodně nepřehlédnutelný, vršek ledovce tuzemského hnojení.

Za to, že ČR sedí na tikající pesticidové bombě, mohou nejen „experti“, jako jsou Andrej Babiš, Richard Brabec či Marian Jurečka. Za nimi stojí armáda hlupců, která jim příslušná legislativní zvěrstva – jdoucí na ruku Babišově drancování přírody a byznysu s pesticidy – v parlamentu schvaluje. Bez přemýšlení nad důsledky a nad tím, v čem budou Češi žít.

Nemylte se – vy, kteří je slepě volíte a jimž je v supermarketu před regálem s Babišovými laskominami nějaká příroda ukradená. Fakt s nimi nejste na jedné lodi. Až budete sedět v čekárně před onkologickou ordinací a sklesle čekat na poslední naději v podobě ozařování, vyvolení se budou kurýrovat jinde, na úplně jiných klinikách, a za jiné peníze.

A pokud Babiš bude pokračovat ve své expanzi do zdravotnictví, dokonce je pravděpodobné, že se budete léčit u něj. Potom se ten absurdní kruh opravdu téměř uzavře.

Andreji, prosím, ještě to pohřebnictví. Ať máme ten život vezdejší od tebe pěkně v jednom balíčku – od kolébky až po smrt.

Autor: Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.