2015-12_aydan_ozoguzl_spd_bundesparteitag_by_olaf_kosinsky-151
8.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Aydan Özoguzová, „německá politička“: Sňatky dětí musíme uznávat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EMIL RITTER

Aydan Özoguzová, coby dítě tureckých přistěhovalců do Německa, určitě nepředpokládala, že se její jméno v budoucnu stane jménem typicky německým. A hle, je to tady. Z malé Aydan se stáváněmecká státní ministryně pro migraci, uprchlíky a integraci.

V Česku jsme s touto dámou mohli seznámit v dubnu letošního roku, kdy přijela dát do latě neposlušné ministry české vlády, kteří odmítali dát zelenou přistěhovalcům. Ne že by nechtěli, moc rádi by paní Özoguzové vyšli vstříc, ale pud sebezáchovy (volby za dveřmi), byl silnější.

Nyní paní Aydan opět dala průchod průjmu svého chorého mozku. V Německu se chystá novela zákona, podle níž už Německo nebude uznávat sňatky sezdaných párů, pokud nebudou oba partneři starší 16 let. Reakce ministryně je očekávatelná.: „Pokud nejsou sňatky uznány, pak ženy ztrácejí právní nároky na podporu pro své dítě nebo na dědictví, jejich děti se stávají nemanželskými. Mnohým by to dokonce znemožnilo jejich návrat do vlasti,“

Rozumím tomu tak, že například čtrnáctiletá manželka nemůže dědit po svém patnáctiletém manželovi jeho z dávek těžce našetřené peníze, pokud náhodou při přestřelce přijde o život? Nebo v případě návratu do své vlasti už sňatek uzavřený nezletilými nebude platit, protože tak nařizuje německý zákon? Německé zákony, potažmo rozhodnutí německých soudů jsou tedy akceptované v zemích jako Eritrea, Sýrie, Afghánistán atd? Co je to proboha za blábol? To už nás mají za úplný idioty? Ať tedy německá vláda uzákoní, že sňatky nezletilých neplatí na celé planetě a je to. Nebo ne?

Paní Özoguzová už patrně žije v budoucnosti, kde ty nejlepší z nejlepších zákonů (posvěcené Alláhem), platí prostě pro všechny. V Německu je to nepochybně tak. Když budeme ale jen přihlížet, určitě brzy budou platit i tady.

ZDROJ: Emil Ritter

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.