babisudavweb
5.1.2017
Kategorie: Politika

Andrej Babiš o udavačském webu nevěděl?!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

IVAN BARTOŠ

Tak za mě k udavačskýmu webu EET Andreje Babiše:

a) Samozřejmě, že ABčko o udavačským webu věděl, takže opět lže, jak když Rudý právo tiskne. Ale to je PROSTĚ normální.

Říjen 2016 – „Možnost zkontrolovat si vydanou účtenku nebo nahlásit její nevydání by měla být funkční od 1. prosince. Podle zákona má totiž podnikatel povinnost vydat účtenku. Jestliže ji nevydá, jedná protizákonně a zákazník má tak možnost obrátit se na Finanční správu.“mluvčí Finanční správy Linda Paterová.

b) Vzhledem k tomu, že AB jede prakticky jedině marketing (a blaho Agrofertu), tak má každej den mediamonitoring. Jeho tým reaguje na vše a vše analyzuje. Udavačskej web mu škodí na pověsti a kazí PR. To nečekal.

c) Jelikož hned první dny provozu bylo stovky „prásknutí“ a on svého miláška sleduje, je jeho vyjádření bullshit na entou. Věděl před tím a vyhodnocoval PR dopady (technický podle mě do teď nechápe) až po tom. Ostatně jako se vším u EET.

d) A jelikož už teď finančák funguje selektivně a šikanózně a prověřuje často prostě ty, který se někomu nelíbí, skutečný problém leží jinde. Na decentralizovaných FÚ se papírový udání ztrácej. Sice občas někde v médiích vyblublá, že pravděpodobnost kontroly např. na Praze 4 je jedna ku bambilionu a jednou za 100 let, ale to se dá ustát. Tisíce hlášek přes práskačskej web prostě nikdo zpracovat nemůže. To, že to skrzevá množství zasaženého byznysu, povaze „konkurečního boje“ v ČR a trollingu budou tato čísla, bylo jasný.

„My jim tam umožnili něco zadávat a oni to tam zadávají? Jak to?“ ??? 

Takže buď potřebovali náboje na budoucí selektivní šikanu a už teď vědí, že je jsou napadnutelný, protože nemůžou řešit všechno, nebo jsou fakt jaloví.

Závěr? ANDREJ Babiš nemá ponětí, jak funguje Internet, ale ani, a to je horší, jak funguje libovolná živnost. Je to pět úrovní pod hranicí jeho chápání. „Dělat peníze“ či něco řídit, je pro něj přelejvat čísla a love. Je konec v černejch? Dobře! V červenejch? Špatně. Vše ostatní je irelevantní. Počítá se zisk. Takže ve finále stejně dobrý. Návratnost investice „Politika“ je jeho nejrentabilnější byznys, i kdyby to zejtra mělo končit. Bohužel nekončí.

Stát není firma!

PS: A já chci prověřit od Chovance a Romancovové šířenou dezinformaci, že AB o práskačským webu nevěděl. Protože to má vliv na budoucí volby a destabilizaci liberální demokracie v ČR.

ZDROJ: Ivan Bartoš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.