BABISFS
18.4.2017
Kategorie: Ekonomika

Andrej Babiš dal pokyn Finanční správě, aby si klidně ušpinila ruce krví

Sdílejte článek:

TOMÁŠ GOLÁŇ

Nezasahuji do žádných diskuzí a nic nevysvětluju, protože vše bývá řečeno v příspěvcích samotných, takže ať si vše každý přebere po svém. Nemám důvod nadávat mým odpůrcům, protože jsem vděčný za to, že žijeme v době, kdy odpůrci kohokoliv mohou zatím svobodně své příspěvky psát.

Kroutím sice hlavou nad tím, jak se obě strany, zastánci i odpůrci mých názorů, nenávidí a titulují, ale na druhou stranu je to ukázka toho, jak na tom jako národ jsme. Nikdo nepřináší argumenty, ale o to hlasitěji křičí s mylnou představou, že ten, kdo křičí, musí mít pravdu.

V mé práci se zabývám jenom konflikty s FÚ a případně žalobami na postup Finanční správy. Je to oblast, o které 99 % diskutujících neví nic. Je pravdou, že se ke mně dostanou jenom ty nejhorší případy, ovšem druhou pravdou je, že ty nejhorší případy naprosto zrůdné likvidace slušných a kvalitních firem rostou geometrickou řadou.

To není o EET a kontrolním hlášení, ale o vymyšlených kauzách s účelovými argumenty, které vedou k tomu, že stát vybírá za podvodníky peníze od slušných firem, které doposud zaplatily na daních od svého vzniku miliardy. A o tom, se vší úctou ke všem diskutujícím, nemůžete mít nikdo ani páru. Naštěstí zatím fungují správní soudy tak, že se, pokud jste opravdu nevinní a žaloba je dobře připravena, dočkáte od nich spravedlnosti. Ale je otázkou času, kdy i ty soudy podlehnou společenskému tlaku, který byl tady uměle vytvořen.

Ty neoprávněně vybrané daně nepřinesou žádnému občanovi ani korunu navíc, takže nerozumím tomu, jak tato společenská objednávka vznikla.

Proč píši o A. Babišovi? Protože on dal pokyn Finanční správě k tomu, aby si ruce klidně ušpinila krví a nebrala ohledy na nikoho. Přitom je to právě on, který nejvíce vždycky podváděl, patřil k nejhoršímu podsvětí a sám zkorumpoval všechny vlády. On je ten, který je uplácel. Často si lidé berou do úst Kalouska, ale neznají žádnou kauzu, na které by se Kalousek podílel. Já ji taky neznám. Pro mě je Kalousek mrtvý strašidlo.

Ale u Babiše máme kauzy Čapí hnízdo, dluhopisy, řepku a biopaliva první generace, které nikdo nechce, kauzu Profrost, podivné ovládnutí Agrofertu a odstavení původního vlastníka společnosti Petrimex, podivný nákup Lovochemie, podivný nákup akcií Agroferu od Spolany Neratovice, korupci Agrotecu v kauze Česká pošta, střet zájmů Faltýnka a jeho trestní stíhání v kauze Česká pošta, podivné převzetí podniku Kostelecké uzeniny, sebevražda majitele společnosti U Rytířů po prodeji této společnosti nastrčené Kyperské firmě vlastněné Agrofertem, a mohl bych psát dál, určitě jsem na něco zapomněl.

Tyhle věci by neměly veřejný rozměr, kdyby se netýkaly člověka, který všem slibuje, jak udělá pořádek. A tady je třeba připomenout prvotní rozměr všech těchto kauz a to je otázka morálky. A to nikdo nemůže popřít, že v případě Andreje Babiše jde morálka úplně stranou. A to si zatraceně dobře všichni jeho příznivci uvědomují, proto pořád poukazují na to, že tamti to dělali taky a tehdy nikdo neříkal nic. Ale to pořád neomlouvá nikoho, že když to dělali ti předtím, že to je i teď správné.

Nebylo to nikdy správné a nikdo je za to neomlouvá. Je trestuhodné cokoliv, co je špatné, ať to dělá Babiš nebo jeho předchůdci. Jenomže předchůdci Babiše byli poslání do minulosti ve volbách, právě pro jejich způsob chápání vlády nad tímto státem, takže nechápu, proč by někdo, kdo dělá to samé, měl být opěvován?

Navíc Andrej Babiš korumpuje transparentně, takže si všichni myslí, že když o tom víme, je vše čisté. Mí synové mi řekli: „Tatínku, jsem tak na tebe pyšný za to, co děláš“. Své děti učím respektu k druhým a vysvětluji jim, že ne všechny špatné věci, které se dnes dějí, schvaluji, ale jak se na naši společnost musejí dívat ostatní děti? Musíme jim připadat jako lidé z jiného světa. Pokud mají zdravý rozum, nemají šanci pochopit, co se v tomto státě děje…

 

Zdroj: Převzato z facebookového profilu Ing. Tomáše Goláně

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.