greiss
16.5.2017
Kategorie: Společnost

Aktivisté pronásledují německého brankáře. Dal “lajk” proti Hillary

Sdílejte článek:

SMK

Až k veřejné omouvě, pokání a ohrožení kariéry může vést, když v multikulturalismu dáte na sociálních sítích lajk příspěvku, který ani není vulgární. Jen je proti důležité multikulturní postavě, proti Hillary Clinton. 

Jakou chybu udělal? Dal na Twitteru lajk fotografii Adolfa Hitlera s popiskem “nikdy nezatčen, nikdy neodsouzen, stejně nevinný jako Hillary.” Dále aktivisté vystopovali, že dal lajk i příspěvkům na podporu Donalda Trumpa. Jaká životní chyba! 

Gólman teď za Německo nechystá. Oficiálně je to kvůli zdravotním potížím. Předseda německého olympijského výboru však jasně naznačil, že je reprezentační kariéra kvůli několika lajkům ohrožena. “Každý, kdo takto mluví či jedná, nemůže být členem našeho týmu. Politický extremismus nemá se sportem nic společného a v našem olympijském týmu má nulovou toleranci,” řekl. 

Extremisté jsou totéž jako populisté 

Prezident německé hokejové federace však řekl, že hráče nesuspenduje. “Politické názory našich hráčů tolerujeme. Greiss není žádný pravicový extremista nebo populista,” řekl. Tím ale zařadil mezi nepřijatelné názory i to být vůbec pravicový nebo být populista. 

Gólman Greiss byl nucen k ponížené omouvě. “Omlouvám se, že jsem reagoval na několik příspěvků, na které jsem reagovat neměl. ‘Lajkování’ těchto příspěvků byla chyba, ještě jednou se za to upřímně omlouvám,” řekl. 

Multikulturalismus tak pronásleduje lidi kvůli lajkům na naprosto nezávadných příspěvcích. Přitom jsou mnozí aktivisté chváleni za přirovnávání Donalda Trumpa k Hitlerovi. 

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2017: *****

Jana Kocourková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 55,55 Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Karel Šindelář 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Jiří Skotnica 300,- Kč, Lubomír Janeček 500,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Jan Traxler 1000,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Miluše Horáková 500,- Kč, Ludovít Acsay 500,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Jiří Fridrich 50,- Kč, Radoslav Richtar 500,- Kč, Ladislav Slanina 250,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 10 088,55 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.