greiss
16.5.2017
Kategorie: Společnost

Aktivisté pronásledují německého brankáře. Dal „lajk“ proti Hillary

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SMK

Až k veřejné omouvě, pokání a ohrožení kariéry může vést, když v multikulturalismu dáte na sociálních sítích lajk příspěvku, který ani není vulgární. Jen je proti důležité multikulturní postavě, proti Hillary Clinton. 

Jakou chybu udělal? Dal na Twitteru lajk fotografii Adolfa Hitlera s popiskem “nikdy nezatčen, nikdy neodsouzen, stejně nevinný jako Hillary.” Dále aktivisté vystopovali, že dal lajk i příspěvkům na podporu Donalda Trumpa. Jaká životní chyba! 

Gólman teď za Německo nechystá. Oficiálně je to kvůli zdravotním potížím. Předseda německého olympijského výboru však jasně naznačil, že je reprezentační kariéra kvůli několika lajkům ohrožena. “Každý, kdo takto mluví či jedná, nemůže být členem našeho týmu. Politický extremismus nemá se sportem nic společného a v našem olympijském týmu má nulovou toleranci,” řekl. 

Extremisté jsou totéž jako populisté 

Prezident německé hokejové federace však řekl, že hráče nesuspenduje. “Politické názory našich hráčů tolerujeme. Greiss není žádný pravicový extremista nebo populista,” řekl. Tím ale zařadil mezi nepřijatelné názory i to být vůbec pravicový nebo být populista. 

Gólman Greiss byl nucen k ponížené omouvě. “Omlouvám se, že jsem reagoval na několik příspěvků, na které jsem reagovat neměl. ‘Lajkování’ těchto příspěvků byla chyba, ještě jednou se za to upřímně omlouvám,” řekl. 

Multikulturalismus tak pronásleduje lidi kvůli lajkům na naprosto nezávadných příspěvcích. Přitom jsou mnozí aktivisté chváleni za přirovnávání Donalda Trumpa k Hitlerovi. 

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.