relaxation-686392_960_720
29.9.2017
Kategorie: Kultura a tipy

9 rad, jak rozmazlovat duši i tělo

Sdílejte článek:

Nejlepším způsobem, jak rozmazlovat svou duši i tělo je erotická masáž. Taková masáž vám zvýší sebevědomí a pomůže vám uvědomit si svou smyslnost. Zvýší se vám sebevědomí a pomůže odstranit všechny fyzické, psychické a také emoční bloky.

1) Mezi erotickou a klasickou masáží je rozdíl hlavně v použití masážních technik. Klasická masáž slouží hlavně k uvolnění ztuhlých svalů, erotická masáž je pak vhodná pro navození vzrušení nebo také ke zlepšení sexuálního života a odstranění psychického napětí.

2) Masáž by vám měla pomoct relaxovat a je tak vhodné zařadit ji například po práci anebo po náročném dnu, kdy se cítíte opravdu na pokraji svých sil. Tato masáž vám dodá sílu a energii.

3) U erotické masáže je běžné, že se masíruje také v oblasti kolem slabin a na intimních částech těla. Erotické masáže používají ojedinělé techniky k navození vzrušení a posléze je můžete vyzkoušet také doma se svým partnerem pro okořenění stávajícího sexuálního života.

4) Hlavním cílem masáže je navodit příjemné pocity a poskytnout masírovanému něhu a vášeň, ideálně dle toho, co jeho tělo a duše potřebuje. Erotická masáž může být úzce propojena s tantrou, která se skládá z několika rituálů.

5) Tantrická masáž začíná uvítacím rituálem, pokračuje relaxační masáží a končí masáží intimních partií. Celá tato masáž je provázena hlubokým dýcháním a velmi smyslným prožitkem. Hlavním úkolem tantry je rozproudit sexuální energii a rozvést ji do celého těla.

6) Vybrat si můžete z několika masáží a vyzkoušet to, co vyhovuje právě vám. Masérka vás může masírovat rukama, ale zajímavým zážitkem je také masáž nohama Footjob. Samozřejmostí je něžný a velmi příjemný dotek.

7) Velmi příjemným zážitkem může být také mýdlová masáž, která zharmonizuje vaše tělo, mysl a také duši. Tento originální zážitek vás přivede k silné rozkoši a slastí se vám bude tajit dech.

8) Pokud chcete zažít, jaké to je být v ráji nebo v sedmém nebi, tak erotickou masáž musíte rozhodně vyzkoušet. Zbavíte se každodenních starostí, zapomenete na to, že vás něco trápí a plně se oddáte pouze tomu, že vás někdo rozmazluje a stará se o vás.

9) Masáže mají také léčivý účinek. Po pravidelných masážích se stanete mnohem vnímavější, citlivější na dotek, ale také na emoce, které jste doposud třeba nepoznali. Masáž vás naučí přijímat, ale také dávat rozkoš.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.