teambuilding
20.10.2017
Kategorie: Kultura a tipy

3 důvody, proč svým zaměstnancům uspořádat firemní akci

Sdílejte článek:

Trendem posledních let je pořádání firemních akcí. Své podřízené a kolegy pozvete někam na víkend do míst, kde jinak nepracujete. Uděláte jim nějaký zajímavý program a zábavu. Důvodů, proč firemní akce vůbec konat, se najde hned několik.

1. Utužení kolektivu

V první řadě jsou firemní akce s ubytováním ideální možností, jak se jednotliví zaměstnanci mohou mezi sebou lépe poznat. V práci to jde jen těžko, neboť se každý musí soustředit na svoji činnost. Pakliže ale vyrazíte na pár dní někam na venkov, do hotelu či třeba na ranč, strávíte spolu chvíle, které v obvyklém zaměstnání nelze uskutečnit. Poznáte charakter svých spolupracovníků, jejich zájmy a koníčky. Kolektiv se tím stmelí.

2. Zvýšení výkonnosti

Pokud se firemní akce podaří, projeví se pozitivně v tom, že prakticky ihned poté dojde ke zvýšení efektivity práce. Jestliže si totiž lidé v zaměstnání více rozumějí a ví, co mají jeden od druhého očekávat, jde práce lépe od ruky. Jako majitelé či nadřízení oceníte větší snahu a zároveň se to projeví i na vyšší úspěšnosti v podnikatelské činnosti.

3. Uvolnění od pracovního stresu

Trávit přes 40 hodin týdně v zaměstnání je pro mnohé lidi výrazně stresujícím prvkem, což se může negativně projevit právě na efektivitě výkonu. I pouhý den či dva, který zabere teambuilding, může přispět k tomu, že se uvolní a v zaměstnání se jim bude daleko lépe pracovat. Proto firemní akce pořádejte pravidelně, a to alespoň jednou za půl roku, ideálně však s ještě větší frekvencí. Sice vás to bude něco stát, ale takováto investice se rozhodně vyplatí. Koneckonců i vy jako manažeři či majitelé můžete své zaměstnance díky firemním akcím lépe poznat a poté nabrané zkušenosti zužitkovat při běžném chodu společnosti. Ne náhodou teambuildingové akce pravidelně pořádají i významné mezinárodní firmy.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.